01 Май 2021, 11:00
PR

#МиВсіВОдномуЧовні — Coca-Cola подякувала своїм співробітникам

В сегменті Employer Branding багато напрямків роботи, для однойменної номінації компанія Coca-Cola обрала кейс подяки своїм співробітникам. 

Під час карантину 2020 року Coca-Cola зупинила свою рекламну діяльність, але продовжувала мотивувати та надихати своїх співробітників – крок, який під силу сильним брендам.

З перших днів поширення Covid-19 в Україні компанія об’єднала зусилля з партнером – Товариством Червоного Хреста для вирішення нагальних потреб громад. Але цей проєкт був би неможливий без співробітників компанії, які натхненно працювали навіть у важкі для країни часи. 

Отримайте практичні рішення для вашого бізнесу від лідерів Ajax, Prom.ua, Promodo, Respeecher, twid.studio та ще 60+ компаній на GET Business Festival!

13 грудня понад 70 бізнес-практиків поділяться дієвими інструментами просування бізнесу, найкращими КСВ-практиками та стратегіями реалізації up-to-date комунікаційних та рекламних кампаній.

Долучайтеся, аби впровадити інновації раніше за конкурентів і вражати креативними кампаніями.

Зареєструватись

#МиВсіВОдномуЧовні

Слоган комунікаційної кампанії, завдання якої полягало в тому, аби подякувати працівникам «на передовій» та підтримати їх. Щодня вони працюють – хтось на виробничій лінії, хтось у лабораторії з контролю якості, хтось за кермом чи на інших позиціях, щоб кожен українець міг розрадити себе улюбленими напоями.
Coca-Cola розповіла особисті історії людей, завдяки яким компанія продовжує освіжати і змінювати цей світ на краще попри пандемію. Загалом було підготовлено історії 9 героїв. 

Інструментами для реалізації кампанії були виключно власні медіа компанії: вебсайт, соціальні мережі, внутрішні канали комунікації. Проєкт тривав протягом травня 2020 року.

Історії героїв отримали широке охоплення у внутрішньої аудиторії:  більше 110 тис контактів за місяць.

Найбільша цінність компанії – це її співробітники. Ми, працюючи в сегменті FMCG, просто не мали права зупиняти виробництво та інші процеси всередині компанії. Але ми не могли не подякувати нашим співробітникам, які продовжували виконувати свої обов’язки в складні часи. Так, вони справді наші герої. Такі проєкти повинні стати прикладом залучення та мотивації співробітників
Андрій Бублик
директор із зв’язків з державними установами та комунікацій Coca-Cola HBC в Україні, Вірменії та Молдові

Расскажите друзьям про новость

Новое видео