28 Июл 2020, 15:52

Mitsubishi створила пакети, що розкладаються в морській воді

Японська корпорація Mitsubishi Chemical розробила пластикові пакети, які здатні розкладатися в морській воді за рік. На вигдяд і на дотик вони схожі на звичайні. Втім створені зі спеціального матеріалу, в складі якого – цукрова тростина, зазначає responsiblefuture.com.ua.

У компанії зазначають, що дана ініціатива спрямована ​​на скорочення пластикового сміття в морях і океанах. Mitsubishi Chemical вже готується до масового виробництва свого винаходу.

До того ж, з 1 липня 2020 японські магазини почали в обов’язковому порядку стягувати плату за пластикові пакети для придбаних товарів. Влада Японії впевнена, що це допоможе скоротити обсяги пластикового сміття в країні і у її берегів.

Варто нагадати, що на початку року стало відомо про наміри Mitsubishi Chemical придбати два швейцарські підприємства з переробки пластику – Minger Kunststofftechnik і Minger Plastic. Цей крок відповідає стратегії компанії на її шляху до кругової економіки, а також дозволить створити інтегровану бізнес-модель для конструювання пластику – від виробництва до продажу, збирання і повторного використання.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео