Сьогодні МЦ «Шоколадний будинок» — це не лише добре відома киянам історична будівля-музей, а набагато більше: це простір, де представлені різні види сучасного мистецтва та актуальні перформативні практики.
«Ми окреслили головні напрямки своєї діяльності та зрозуміли, як їх презентувати. Нам потрібно стати впізнаними серед інших музейних майданчиків. Тому ми звернулися до нашого партнера — Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, зокрема Майстерні графічного дизайну професора Віталія Шості — з пропозицією розробити знак та інші елементи айдентики», — генеральний директор Київської картинної галереї Юрій Вакуленко.
У відповідь на поставлену задачу студентами Майстерні було запропоновано шість проєктів. Кожний — зі своїм концептом та оригінальним візуальним рішенням. Один з них став обличчям Мистецького центру. Усі проєкти були представлені на виставці у МЦ «Шоколадний будинок» з 20 по 26 грудня 2019 року. Офіційне оголошення переможця відбулось 26 грудня.
«Проєкт брендингу нового мистецького простору Київської картинної галереї є результатом успішної колаборації знаної музейної установи з творчо-навчальною майстернею графічного дизайну у Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури. Такий навчальний проєкт, реальність його замовлення і втілення, творча конкурентна змагальність за вимогами запропонованого студентам конкурсу цілком відповідають методичній концепції майстерні, спрямованій на сучасний професійний вишкіл дизайнера. Конкурентна складова навчального процесу, стислий термін проєктування стимулюють виховання максимальної організації творчого потенціалу дизайнера, що, безумовно, стане незамінним досвідом у професії. Кожен з авторів обґрунтовано запропонував і проєктно захистив ідеологію власної розробки від основних констант іміджевого стилю до розгорнутого їх застосування, неухильно дотримуючись заданих програмних умов», — професор Віталій Шостя, керівник Майстерні графічного дизайну НАОМА.
Серед проєктів-учасників були: «Мистецтво поза рамами» Олександри Романенко, «Ідеальний простір для творчості» Інни Дейнеки, «Мистецтво в просторі» Анастасії Кукленко, «Простір мистецтва, де відбувається все» Дарини Яцюк, «Простір мистецтва» Ганни Мачинської, «Історичний простір для актуального мистецтва» Владислава Каленського. Переможцем став проєкт «Простір мистецтва, де відбувається все» Дарини Яцюк.