13 Апр 2021, 17:46

Маніфест типових споживачів реклами від рекламного агентства MOROZOV

«Реклама про рекламу» від агентства реклами та відеопродакшену MOROZOV поставила питання її необхідності в житті споживача — глядача реклами та рекламодавця.

Агентство MOROZOV відзняло серію відеороликів на тему потрібності реклами. В основі комунікації — сет із трьох рекламних роликів, створених самим агентством під назвами «Йогуртова новинка-малинка», «А це вже — для мене» та «Бренди-тренди». У кожному з сюжетів присутній вигаданий продукт чи бренд, тому будь-яка схожість з наявними торговими марками… вигадка.

Головними героями роликів стали типові глядачі-споживачі реклами, які з перших секунд переконують та запевняють, що реклама їм абсолютно не потрібна.

В результаті вийшла реклама рекламного агентства — рекламні ролики на основі вигаданої реклами. Попри складність формулювання, експеримент вдався та виявився цікавим.

Хай там як, реклама допомагає клієнтам обрати товар чи послугу та отримати задоволення від покупки. Про це говорять «типові споживачі». Спочатку вони відчувають роздратування від реклами, та згодом отримують очевидну користь від неї. Ці ж персонажі знайшли місце і на сайті агентства MOROZOV.agency.

Хоч доводити важливість реклами давно вже непотрібно, MOROZOV.agency знову сміливо та гумористично нагадує про це у своїх відео. Серед проєктів MOROZOV.agency — розробка брендингу, позиціонування та рекламних роликів для горілки «Гетьман», ребрендинг школи «Еколенд», брендинг ЖК «Паркове», рекламні ролики для БК «Ріел».

Якщо ми не можемо стверджувати, що реклама просто життєво необхідна, то хоча б про те, це що вона полегшує споживачам життя та приносить бізнесу прибуток, — ми у наших роликах передали. Полегшувати вибір споживача — на користь нашого клієнта — це і є позиціонуванням нашого агентства.
Іван Морозов
керівник MOROZOV.agency

Рекламні агентства нечасто знімають рекламу для себе самих. Проте у MOROZOV.agency з цією задачею впоралися на відмінно. Секрет простий: власний відеопродакшен агентства і талановита злагоджена команда.

Бекстейдж зйомок ролика

Команда проєкту:
Режисер/сценарист: Іван Морозов
DOP: Lachin Allahverdi
Звукорежисер: Паша Соколовський
Гример: Наталія Гірук
Стиліст із зачісок: Вікторія Карманова
Ілюстратор: Наталія Ковшель
Моушн дизайнер: Роман Джек

Усі монологи у відео виконані одним суцільним дублем. Із цим впорався склад професійних акторів, відомих вам з телеекранів. Роль невдоволеного поціновувача сиру, який пропускає рекламу на кухні, виконав Назар Кіт, відомий численними ролями у серіалах та кіно. Дівчиною, котру дратувала реклама про йогуртову малинку-новинку, у кадрі стала актриса та модель рекламних роликів Світлана Лисовська. З найскладнішою роллю — одразу двох близнючок — впоралася актриса театру та кіно Юліана Химчук.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео