28 Май 2021, 20:55

Львову повернули унікальну мозаїку, що була закрита вивіскою 12 років

У Львові на вулиці Сахарова, 45 можна знову побачити мозаїку Романа Патика «Імпульс і контроль». Мистецький об’єкт з 2009 року був закритий залізною вагонкою. Але у травні в будівлі змінився орендар — Fozzy Group відкриє тут супермаркет «Сільпо». Компанія вирішила демонтувати вагонку і повернути Львову панно, яке є визначним символом модернізму. 

«Ми щасливі, що маємо можливість повернути Львову справжню мистецьку перлину і що реставрацією мозаїки займеться її автор Роман Патик, — говорить директорка з маркетингу «Сільпо» Катерина Огуряєва. — Вже 6 червня львів’яни та гості міста зможуть приходити у новий «Сільпо» не тільки по свіжі та вишукані продукти, але й по культурне дозвілля, і це нас дуже тішить. У майбутньому ми плануємо оновити внутрішній дизайн магазину, а помилуватися унікальною мозаїкою можна вже зараз».

Мозаїка «Імпульс і контроль» є твором Романа Патика — учня і племінника Володимира Патика, заслуженого художника України, автора відомої у Львові мозаїки «Море і риби». Сьогодні Роман Патик вперше побачить свою роботу за майже 12 років.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео