07 Окт 2008, 13:38

Людмилу Кречмер обрали головою UAPR

4 жовтня 2008 року відбулись загальні збори UAPR, під час яких члени Асоціації обрали нового голову правління та новий, розширений склад правління

Людмилу Кречмер обрали головою UAPR

4 жовтня 2008 року відбулись загальні збори UAPR, під час яких члени Асоціації обрали нового голову правління та новий, розширений склад правління. UAPR очолила генеральний директор агентства Key Communications Людмила Кречмер.

 

Динаміка розвитку UAPR

Попередній голова правління Ярина Ключковська прозвітувала від імені правління UAPR про загальні результати організації за попередні два роки та окреслила основні напрямки діяльності Асоціації на два наступних роки.

 

Серед основних досягнень UAPR вона назвала такі:

·        За цей період кількість членів UAPR виросла із 50 до 72. Зокрема, до Асоціації приєдналися 10 PR-агентств.

·        Інтерактивні навчальні сесії в рамках проекту UAPR-Академія відвідали понад 120 осіб, дві третини з яких не є членами Асоціації.

·        Постійно зростає кількість делегатів Європейського PR-Конгресу та учасників конкурсу PR-проектів PRAVDA Awards.

·        Відбувся пілотний етап дослідження українського PR-ринку, яке продовжиться цього року.

 

Протягом наступних 2-х років Асоціація планує удвічі збільшити кількість членів, розробити рекомендації для університетських програм із PR і напрацювати банк знань для використання своїми членами. Веб-сайт UAPR планується розвинути у повноцінний інформаційний та інтерактивний ресурс, де члени організації та інші фахівці зможуть обмінюватись інформацією та спілкуватися на професійні теми.

 

«За останні два роки UAPR допомогла змінити ринок зв'язків з громадськістю: сьогодні наш Кодекс професійної етики вже перестав бути екзотикою для особливо сміливих, а став зібранням загальноприйнятих у галузі норм. Наші флагманські проекти – UAPR-Академія, щорічний конкурс PR-проектів PRAVDA Awards та Європейський PR-Конгрес – стали невід'ємними елементами професійного календаря багатьох PR-ників. Нарешті, сьогодні ми абсолютно впевнено можемо сказати, що виконали одне з завдань, які ставили перед собою на етапі створення – відокремлення PR від рекламної галузі,» — підсумувала Ярина.

 

Новий склад правління

 

Члени UAPR сформували новий, розширений склад правління. Людмила Кречмер очолила правління у складі 9 фахівців, які представляють як агентства, так і PR-департаменти компаній:

Євген Глібовицький (pro.mova), Оксана Гошва (Hoshva PR), ВолодимирNords PRUkraine), Ярина Ключковська (Microsoft Ukraine), ОленаPleon Talan), ОксанаPBN), Наталія Попович (PRP), ЮліяСеменко (GEO Alliance) та, Марина Стародубська (Михайлов и партнеры). Дегтярьов ( Лобова ( Монастирська (

 

Перша голова правління UAPR Іветта Делікатна очолила Ревізійний комітет, куди також увійшли Тетяна Бабенко й Олена  Введенська.

 

«Я вдячна за довіру колег та можливість продовжити роботу в асоціації у якості голови правління. Також я рада, що склад правління значно розширено, що надасть можливість реорганізації роботи правління за зонами відповідальності, більш плідної роботи та залучення членів асоціації до проектів та ініціатив UAPR» — прокоментувала Людмила Кречмер, новообрана голова правління.

 

Українська Асоціація зі Зв'язків з Громадськістю (UAPR) – провідна галузева організація. Місія UAPR – впровадження в Україні високих професійних стандартів PR.

 

З 2005 року UAPR діє як міжнародна громадська організація в рамках стандартів PR-індустрії, прийнятих на Римській і Стокгольмській конвенціях. У тому ж році Асоціація прийняла власний Етичний кодекс UAPR із чіткими вимогами до професійної поведінки та стандартів українських фахівців зі зв'язків з громадськістю.

 

UAPR організовує щорічний Європейський PR-Конгрес та національний конкурс PR-проектів PRAVDA Awards, а також здійснює постійний освітній проект UAPR-Академія.

 

Більше про UAPR можна дізнатися на www.uapr.com.ua

Расскажите друзьям про новость

Новое видео