11 Сен 2020, 14:04

Лінія магазинів EVA перемогла в номінації «Рітейлер року в drogerie»

10 вересня на IV щорічній церемонії нагородження кращих рітейлерів і девелоперів України Лінія магазинів EVA стала переможницею престижного конкурсу RAU Awards–2020, посівши перше місце в номінації «Рітейлер року в drogerie». Уже другий рік поспіль компанія отримує цю високу нагороду як національний лідер ринку.

Ця відзнака є визнанням досягнень компанії та гарним стимулом для подальшого розвитку, навіть в умовах карантину, адже сьогодні мережа EVA нараховує більше 1000 магазинів й виконує місію лідера дрогері-ринку українського рітейлу – забезпечує споживачів усім необхідним асортиментом товарів для гігієни та краси. Такий активний розвиток робить компанію і відповідальним роботодавцем — на сьогодні в Україні створено майже 12 тисяч робочих місць із стабільною та гарантованою зарплатою. 

Крім того, компанія вийшла на зовнішні ринки, відкривши представництво в Китаї. Йде постійна робота з налагодження тісної співпраці із закордонними партнерами. Компанія також активно розвиває інтернет-магазин eva.ua.

«Це спільна перемога та спільний здобуток усієї команди Лінії магазинів EVA та наших постійних клієнтів. Завдяки професійній роботі колективу компанія досягла такого високого успіху й довіри. Ми також щиро вдячні організаторам заходу – Асоціації рітейлерів України, та членам Експертної ради конкурсу за об’єктивність та чесні правила гри», — говорить виконавча директорка Лінії магазинів EVA Ольга Шевченко.

Нагадаємо, що Лінія магазинів EVA сім років поспіль отримує нагороду Національної премії України Retail Awards «Вибір споживача». У 2019 році мережу EVA вдруге визнали «Кращим магазином краси і здоров’я» за версією міжнародного фестивалю-конкурсу премії «Вибір року».

Расскажите друзьям про новость

Новое видео