03 Дек 2021, 16:08

Лімітована колекція скатертин IKEA має підказки для сервірування столу

З настанням грудня та настанням свят, ймовірно, всі вже почали збиратися разом зі своїми близькими – організовувати та куштувати смачні страви та святкові вечері. В IKEA укорінено в культурі святкувати єдність, особливо під час свят, коли моменти спілкування у родині дуже важливі.

Цього свята IKEA надихає членів своєї родини обмеженою серією IKEA Set-The-Castothoths, розробленою з підказками, щоб допомогти накрити ідеальний святковий стіл. На перший погляд скатертини здаються просто красивими та святковими, але при уважному розгляді ви побачите стратегічно підібраний візерунок, розроблений для ідеальної сервіровки столу – з місцем для вашого улюбленого посуду та святкових страв. Скатертини IKEA Set-the-Stock доступні в двох універсальних дизайнах: сучасний – на вісім місць і є місце для колекції страв для безалкогольних страв, і традиційний – офіційне сидіння для чотирьох із вказівками для всього, аж до салатної виделки.

IKEA об’єднала цю ініціативу у співпраці зі своїм креативним агентством Rethink Canada, а також Wunderman, який активував конкурс IKEA Family.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео