06 Окт 2020, 14:46

L’Oréal зайняла 10 місце у рейтингу найбільш привабливих роботодавців для студентів та випускників

Компанія L’Oréal посіла 10 місце у всесвітньому рейтингу найбільш
привабливих роботодавців для студентів та випускників за версією Universum, піднявшись на дві позиції з 2019 року. L’Oréal стала єдиною компанією у Європі, яка увійшла в першу десятку рейтингу за версією Universum.

У період з жовтня 2019 року по березень 2020 року понад 235 тисяч студентів спеціалізації «Бізнес» та «Інжиніринг/ІТ» і випускників з 12 країн світу з найбільш розвиненою економікою оцінювали роботодавців за 40 критеріями, відмічаючи, на що вони орієнтуються у першу чергу при виборі майбутнього роботодавця.

Група також піднялась на дві позиції в категорії найбільш привабливих роботодавців для студентів спеціалізації «Інжиніринг/ІТ» – з 19 на 17 місце.

Компанія L’Oréal, яка щороку отримує понад мільйон заявок про прийом на роботу і працевлаштовує 5000 стажерів, отримала визнання за своє креативне середовище, енергію, привабливі продукти та послуги, а також навчання, яке вона пропонує співробітникам.

«Це визнання є дуже важливим для L’Oréal. Обираючи нас одним із 10 найкращих роботодавців, студенти спеціальності «Бізнес» визнають такі цінності L’Oréal, як відкритість, відповідальність та соціальні й екологічні зобов’язання», – зазначив Жан-Клод Ле Гран, Виконавчий Віце-президент з управління персоналом та розвитку талантів у L’Oréal. «У часи економічної невизначеності в контексті Covid-19 L’Oréal сьогодні як ніколи віддана підтримці молодого покоління, яке починає свій професійний шлях».

Рейтинг найбільш привабливих роботодавців світу за версією Universum складається за результатами опитування, яке проводиться у 12 країнах світу з найбільш розвиненою економікою: Бразилія, Канада, Китай, Франція, Німеччина, Індія, Італія, Японія, Росія, Південна Корея, Велика Британія і США. Ці 12 ринків становлять 70% світової економіки. Збір даних здійснювався з жовтня 2019 року до березня 2020.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео