11 Фев 2021, 11:50

L’Oréal Україна розпочинає 5-й сезон загальноосвітньої програми «Краса для всіх»

У лютому 2021 року L’Oréal Україна розпочинає 5-й сезон проєкту «Краса для всіх», щоб допомогти жінкам, які постраждали від домашнього та гендерно зумовленого насильства, здобути безплатну освіту у сфері краси. Реалізація програми здійснюється спільно з Фондом ООН у галузі народонаселення та за підтримки Фундації L’Oréal.

Мета програми — за допомогою спеціального курсу навчити жінок, які перебувають у непростій життєвій ситуації, основ перукарської майстерності та допомогти їм побудувати свій шлях до кращого життя.

У 2021 році L’Oréal розпочинає навчання одразу у двох містах України: Києві та Львові. У Києві програма реалізовуватиметься у новому приміщенні Київського коледжу легкої промисловості, що стало можливим за сприяння Київської міської державної адміністрації та фінансової підтримки уряду Великої Британії. У Львові — на базі Молодіжного навчального центру імені св. Івана Боско.

Протягом шести місяців, із лютого по червень 2021 року, 74 учасниці проходитимуть навчання у групах (до 20 осіб у кожній групі) із дотриманням усіх заходів безпеки. Програма передбачає понад 500 годин навчання як в онлайн-, так і в офлайн-форматі.

За 4 роки реалізації загальноосвітньої програми 100 жінок безплатно здобули освіту у сфері краси. За умови успішного навчання ще 74 учасниці отримають дипломи про здобуття професії перукарки.

Сьогодні програму «Краса для всіх» представлено в понад 25 країнах Латинської Америки, Азії, Європи та Середнього Сходу.

Економічна залежність від чоловіка та відсутність можливостей забезпечувати дітей та себе є однією з найбільш поширених причин, що зупиняють жінку від виходу із ситуації насильства. За нашими дослідженнями, в Україні 1,1 млн жінок щорічно* зазнають фізичного та сексуального насильства і 2/3 з них нікуди не звертаються по допомогу. Надаючи можливість жінці опанувати професію, яка може забезпечувати стабільний дохід, ми фактично робимо її більш захищеною та впевненою в собі, даємо їй інструмент для того, щоб розірвати коло насильства
Павло Замостьян
заступник представника UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення
В умовах загострення соціальної нерівності жінки непропорційно більшою мірою страждають від наслідків кризи. Водночас в усьому світі відзначається зростання домашнього та сексуального насильства, в тому числі через запроваджений режим самоізоляції. Для нас вкрай важливо підтримувати найбільш незахищених жінок. Саме тому ми спрямували всі зусилля на масштабування проєкту в Україні у 2021 році з метою допомогти жінкам у досягненні соціальної та професійної інтеграції
Юлія Романенко-Копчинські
директорка з корпоративних комунікацій L’Oréal Україна

Расскажите друзьям про новость

Новое видео