17 Ноя 2021, 17:33

L’Oréal Україна відкрила новий офіс в бізнес-центрі класу «А» з концепцією Activity Based Working

У листопаді 2021 року провідна Beauty Tech1 компанія, L’Oréal Україна, переїхала в новий офіс. Офіс розташований у центрі міста в БЦ Mag.nett класу «А», що є найсучаснішим рішенням на ринку офісної нерухомості в Україні.

Робота над проєктом, завершення будівництва БЦ та переїзд тривали понад 2 роки. Розробку нового простору здійснювала архітектурна студія «TABOORET» у взаємодії з відділом Real Estate Групи L’Oréal. Основним завданням проєкту було створити різноманіття робочих зон, зон для відпочинку в натуральних відтінках, з плавними формами в мінімалістичному стилі, які, у поєднанні зі скляним фасадом, створюють відкритий та комфортний простір.

Наші бренди та бізнес активно зростають, як і наші команди. Ми давно мріяли про нове приміщення і почали підготовку ще задовго до пандемії. Щиро раді відчинити двері в наш новий дім, який розкриває ідентичність L’Oréal, наші цінності. Ми створюємо красу, яка рухає світ, тому для нас важливо створити інтер’єр, що відображає 4 ключові елементи нашої діяльності: красу, співробітників, інновації та сталий розвиток
Марк Савчук
Генеральний директор L’Oréal Україна

ГІБРИДНИЙ ФОРМАТ РОБОТИ

З лютого 2021 року, компанія працювала за певним, затвердженим заздалегідь, графіком: в офісі перебувало не більше 50% загальної кількості співробітників з відвідуванням офісу два рази на тиждень. Зараз більшість філій L’Oréal по всьому світу перейшли до гібридного формату роботи, згідно з яким співробітники мають можливість працювати з дому два рази на тиждень та з офісу — тричі на тиждень.

Протягом локдауну ми відчували, як нам усім бракувало живої особистої комунікації. Також, помічаємо, як нині команди раді бачити одна одну в офісі, навіть на відстані та в масці, тож живе спілкування — незамінна річ. Саме тому робочі місця не закріплюються за співробітниками, вони можуть обрати будь-яку локацію для роботи: в оранжереї, кімнаті з консоллю для ігор або ж на терасі з гарним краєвидом
Тетяна Довжук
HR-Директорка L’Oréal Україна

ОПИС ОФІСУ

Після завершення будівництва другої черги, БЦ Mag.nett отримає сертифікат LEED Gold (The Leadership in Energy & Environmental Design) — визнана у всьому світі програма сертифікації будівель, яка підтверджує застосування найефективніших та екологічних методів проектування та будівництва. Система LEED розроблена Радою з екологічного будівництва США (USGBC). На момент отримання сертифікації це буде єдина будівля з таким рівнем сертифікації. Серед орендарів престижні компанії з міжнародним ім’ям.

Компанія дотримується підходу Activity Based Working в організації робочого простору. Саме тому робочі місця ні за ким особисто не закріплені, що створює можливості працювати в будь-якій зоні офісу. Офіс обладнаний ергономічними меблями відомих брендів «Kinnarps» (Швеція), «Vitra» (Швейцарія), сучасною системою вентиляції і кондиціонування японського бренду «Daikin» та «розумними» ліфтами від фінського бренду «Kone».

Оранжерея і бібліотека створені для роботи, яка потребує тиші та зосередження, для відпочинку — окрема кімната для релаксації та зона на терасі з краєвидом на інсталяцію Тріумфальної арки у ЖК «Французький квартал». Офіс обладнаний сучасною оргтехнікою, Wi-Fi 6-го покоління, IT-кіоском для швидких запитів команді IT та кімната з консоллю для ігор. Офіс створює всі умови для комфортного перебування людей з інвалідністю.

Також на 2-ому поверсі БЦ облаштована «Академія L’Oréal» для проведення семінарів для майстрів та колористів салонів краси. Локація в центрі міста значно спрощує логістику гостей та усіх, хто приїжджає в «Академію L’Oréal» на навчання.

ВІДПОВІДАЛЬНИЙ РОБОТОДАВЕЦЬ

Компанія закликає своїх співробітників сортувати не тільки сміття в офісі, а й паковання від косметичних продуктів. У 2020 році Група L’Oréal скоротила кількість утворення відходів на 48% та зменшила обсяги друку втричі в Україні.

Група L’Oréal отримала визнання від Bloomberg за індексом «Gender Equality index» за дотримання гендерної рівності у 2021 році та входить до TOП-5 рейтингу найбільш привабливих роботодавців світу для студентів і випускників за версією Universum 2021. L’Oréal Україна визнана найкращим роботодавцем у сфері «Нехарчові товари народного споживання» згідно з незалежним міжнародним дослідженням бренду роботодавця Randstad Employer Brand Research 2021.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео