17 Окт 2008, 09:00

«Куй-ТБ» викреслено із ліцензії кабельного мовлення

Під час переоформлення ліцензії провайдера кабельного мовлення «Велтон-Телеком» із переліку програм було викреслено телеканал «Куй-ТБ»

«Куй-ТБ» викреслено із ліцензії кабельного мовлення

Під час переоформлення ліцензії провайдера кабельного мовлення «Велтон-Телеком» із переліку програм було викреслено телеканал «Куй-ТБ».
 
Як аргументував дії регуляторного органу перший заступник голови Нацради Ігор Курус, «у реєстрі ТРО немає такого ліцензіата – “Куй-ТБ”». Нагадаємо, Нацрада не дозволила змінити логотип QTV на «Куй-ТБ» і звернулась до Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі з проханням проаналізувати відповідність запропонованого логотипу до Закону «Про суспільну мораль».
 
На уточнююче запитання  щодо того, чому ліцензування провайдерів проходить не за спрощеною методикою, яку було ухвалено на минулому засіданні і яка не передбачає ніякого іншого переліку каналів, крім каналів, що належать до «універсальної програмної послуги» (УПП), пан Курус пояснив: «Дана компанія ще подавала документи за старим положенням. Вона мала право подати нову заяву – і я би на її місці так і зробив – але не скористалася такою можливістю».
 
Анатолій Максимчук, член редакційної ради ТОВ «Хмарочос медіа» («Куй-ТБ»), сказав, що в компанії не вважають за належне коментувати дії позавідомчого конституційного органу, яким є Нацрада. Також, за словами пана Максимчука, їх департамент розвитку мережі ще не має остаточного рішення і щодо того, як тепер розвиватиметься співпраця з компанією «Велтон-Телеком».

Расскажите друзьям про новость

Новое видео