24 Ноя 2021, 12:58

Кров чарівна 2.0. “Агенти крові” запускають другий сезон фотопроєкту про донорство

У столичному центрі крові при Інституті Амосова з 1 грудня стартує фотопроєкт “Кров чарівна”. Тринадцять четвергів поспіль найкращі фотографи України робитимуть портрети донорам крові одразу після донації. Серед них — Сергій Сараханов, Анна Грабарська, Ірина Тітенко, Леся Задорожна, Аліна Руда, Діана Андруник, Наталія Азаркіна та низка інших. 

“Агенти крові” організовують таку акцію уже другий рік поспіль. Мета проєкту максимально проста, але вкрай необхідна — залучити людей до донорства крові під час зимового сезону та різдвяних свят.

Узимку центри крові переживають гостру потребу у донорах, оскільки через свята кількість донацій критично подає. За результатами минулорічної акції Агентів донори покрили потребу крові для проведення 70% невідкладних операцій. 

“Цьогоріч ми ставимо амбітні цілі — залучити 500 донорів за зиму. Ми хочемо звернути увагу на те, що кров донорів — не червона, вона чарівна, робить справжні дива, і може стати найкращим подарунком комусь під ялинку”, — зазначила засновниця “Агентів крові” Олена Балбек. 

Щоб запланувати донацію, необхідно перейти у чат-бот Плазма та відповісти на кілька запитань. Далі бот запропонує обрати зручну дату донації, а відтак направить у чат до волонтерів. 

Проєкт “Кров чарівна” триватиме з грудня 2021 року до кінця лютого 2022-го.

Айдентику фотопроєкту створювала команда Angry agency.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео