26 Ноя 2021, 13:07

Апартаменти з фільму «Будинок Gucci» можна арендувати на Airbnb

Одна з сімейних вілл показаних у популярному фільмі «Будинок Gucci» доступна щасливому гостю лише на ніч через Airbnb за 1125 доларів США. Тепер фанати фільму можуть забронювати будинок з 6 грудня та буквально доторкнутись до прекрасного 30 березня. У гостів буде доступ на перші три поверхи, на які можна піднятись приватним ліфтом. Забронювати вілу зможе тільки одна людина.

Резиденція розташована на озері Комо. У фільмі вона належала Альдо Гуччі, старшого сина засновника модного дому. Будинок тепер відомий як Вілла Бальбіано і є одним з найбільших у заможному районі.

Згідно з Robb Report, спочатку вілла з пишними фасадами, фресками епохи бароко і прикрашеними позолоченими інтер’єрами була побудована для італійського кардинала Толомео Галліо в кінці 16 століття. Потім її захопив кардинал Анджело Марія Дуріні у 18 столітті, який збирав велику колекцію творів мистецтва і купив додаткові ділянки землі, на яких зявилось багато будівель, включаючи церкву. За цей час вілла стала місцем перебування інтелігенції.

Зміцніть бренд роботодавця, використавши ефективні стратегії управління талантами понад 30 HR-лідерів на HR Wisdom Summit.

17 липня понад 30 спікерів з Райффайзен Банку, DTEK, ArcelorMittal та інших великих компаній поділяться дієвими практиками розвитку команди, адаптації ветеранів у робоче середовище та використання інновацій.

Забронювати участь

Привертає увагу кожна деталь: антикварні меблі, що були придбані на аукціоні Sotheby’s та Christies, хрустальні люстри, мармурові ванні кімнати і оксамитові меблі відтінків дорогоцінного камню. Фрески художників епохт бароко все ще змереглись до нашого часу. На сьогодні будинок доповнений також відкритим басейном, човновим будиночком та приватним причалом.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео