18 Фев 2020, 15:36

Кожен може стати зіркою: брендінг житлового мікрорайону Star City

Ринок нерухомості не перестає дивувати. З кожним роком з'являються об'єкти, які поєднують у собі комфорт, стиль та зручність. З огляду на досвід невдач і позитивний досвід, житлові квартали стають краще, сучасніше і несуть в собі удосконалення для комфортного життя для нових мешканців.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Девелоперська компанія bUd Capital звернулася до давнього партнера Brain Tank, щоб створити комплексний бренд для нового житлового мікрорайону на вул. Каунаській — Star City, що є сучасним містом в місті, з розвиненою інфраструктурою — парком, спортивними майданчиками, ігровими зонами для дітей. Комплекс організований так, що на його закритій території мешканців не потурбують автівки й зовнішній шум міста.

Емоційною основою бренду нового кварталу став перебіг ревіталізації великих промислових зон всередині міста. Щоб підкреслити соціальний ефект проекту, був створений образ зірки, яка висвітлює містобудівну ініціативу столиці в епоху її стрімкого розвитку. До того ж зірка за формою нагадує обриси кварталу. 

Уявна відсутність п'ятої вершини приховує в собі ідею того, що кожен житель комплексу є його частиною, доповнюючи собою зоряне сяйво. Кожна вершина символізує достоїнства й унікальні переваги комплексу, тому кожен здатен зробити його ще кращим, ставши його частиною.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео