01 Дек 2021, 14:58

Компанія Starlight Production виступила технічним партнером першого у світі концерту в цифровому банку

Медіагрупа Starlight Media забезпечила технічну реалізацію першого у світі онлайн-концерту — концерту української зірки MONATIK у цифровому банку Sense SuperApp. Захід, організований компаніями Альфа-Банк Україна та Masterсard, визнаний світовим рекордом та внесений до Національного Реєстру Рекордів України.

Захід було присвячено першому дню народження Sense SuperApp, цифровому банку від Альфа-Банк України. Спеціально для для цієї події MONATIK підготував ексклюзивну програму.

Технічну частину проєкту реалізував Starlight Production, один з найбільших українських продакшенів у складі групи Starlight Media, що створює шоу та серіали для телебачення й інтернету. Зокрема, Starlight Scenery розробила та виробила нестандартні сценічні декорації, концепція яких збігається з філософією артиста та цифрового банку Sense SuperApp: «Sense-це сенс, це думки в нашій голові, все що ми робимо має сенс». А компанія Stralight Rental здійснила технічний супровід: світло, звук, ПТС-зйомка та спільно з технічним департаментом Starlight Production реалізувала пряму трансляцію (live-стрімінг) концерту в цифровому банку Sense SuperApp.

Наша продакшн-компанія Starlight Production вкотре довела свою прогресивність і спроможність на неможливе. Ми реалізували перший у світі онлайн-концерт у додатку і дякуємо нашим партнерам за цей виклик і досвід. Starlight Production не стоїть на місці, ми щодня працюємо для вас, розширюючи спектр своїх послуг і можливостей. Наш головний фокус – створення кращого контенту для кращих
Володимир Локотко
керівник Starlight Production

Расскажите друзьям про новость

Новое видео