20 Май 2009, 14:05

Комітет ВР звернеться до СБУ з проханням перевірити «Український тиждень»

Члени комітету з питань свободи слова та інформації Верховної Ради на плановому засіданні, що відбулося 20 травня 2009 року, розглянули питання стосовно ситуації, що склалася в журналі «Український тиждень», і вирішили звернутися до СБУ з проханням провести там перевірку, повідомляє «Телекритика».

«Минулого тижня стався прикрий випадок, який, я думаю, змусить нас попрацювати за нашим функціональним призначенням і захистити свободу слова в Україні, — сказав народний депутат Віктор Уколов. — Я отримав документи від працівників журналу «Український тиждень», які тепер вивчаю. Але суть полягає в тому, що на редакційних комп'ютерах знайдено програму, яка дозволяє переглядати електронну пошту працівників. Про це було оголошено на прес-конференції, скандал став публічним. Прошу наш комітет звернутися до СБУ провести розслідування цього інциденту».

Голова комітету Ганна Герман висловила скепсис з приводу того, що звернення до СБУ матиме позитивний результат.

Отримайте практичні рішення для вашого бізнесу від лідерів Ajax, Prom.ua, Promodo, Respeecher, twid.studio та ще 60+ компаній на GET Business Festival!

13 грудня понад 70 бізнес-практиків поділяться дієвими інструментами просування бізнесу, найкращими КСВ-практиками та стратегіями реалізації up-to-date комунікаційних та рекламних кампаній.

Долучайтеся, аби впровадити інновації раніше за конкурентів і вражати креативними кампаніями.

Зареєструватись

Після короткого обговорення члени комітету одноголосно проголосували за пропозицію Віктора Уколова.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео