06 Апр 2007, 12:27

Колишня випускова «Подробностей» на «Інтері» Людмила Король може очолити «Мегаканал»

Колишня випускова «Подробностей» на «Інтері» Людмила Король може очолити «Мегаканал»

Людмила Король, яка працювала випусковим редактором інформаційної програми «Подробности» на «Інтері», може очолити «Мегаканал» — обєднання обласних державних телерадіокомпаній, створенням якого займається Державний комітет з питань телебачення і радіомовлення. Поки що Людмила Король працює заступником керівника Київської ОДТРК. 

«Так, я можу очолити «Мегаканал», коли він буде створений. Наразі його ще немає, він – на етапі формування концепції і стратегії»
, — сказала Людмила Король «ТК». – «Планується, що це буде міжрегіональний телевізійний канал, базований на 28 ОДТРК. «Мегаканал» — це робоча назва. Звісно, ОДТРК лишать за собою певний частотний ресурс, і «Мегаканал» не забиратиме в них увесь час, передбачений ліцензією. Будуть блоки спільного мовлення». 

За словами пані Король, базовою структурою для «Мегаканалу» стане Київська державна обласна телерадіокомпанія «і, можливо, Перший національний». Вона назвала майбутній канал «суспільним». 

Як стало відомо «ТК», запуск каналу може відбутись на початку нового сезону (у вересні) або з нового 2008 року. Проте, вже зараз ведуться переговори щодо продажу рекламного часу на «Мегаканалі» з сейлз-хаусом «Стиль-С». «Це питання поки що не вирішене, але може бути й так», — прокоментувала цю інформацію Людмила Король. 

«ТК» не змогла отримати підтвердження або спростування інформації про переговори з «Мегаканалом» у «Стиль-С», оскільки керівництво компанії у повному складі перебуває за межами України.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео