04 Фев 2022, 11:11

Київський торт, дуля та курс: креативники розробили emoji для українських користувачів Apple

У бета-версії iOS 15.4 додали низку нових емодзі, але здається їм не вистачає культурної диверсії. Тому креативна агенція and action розробила альтернативні емодзі для українських користувачів. До нашумілого емодзі вагітного чоловіка, прикушеної губи та бобів пропонують додати кілька альтернативних, які будуть більш актуальні для пересічного українця. 

В цілому команда запропонувала сім нових емодзі які так чи інакше відзеркалюють реалії українців чи останні новини у комічній формі. Як альтернативу італійським складеним пальцям (🤌 Pinched Fingers) агенція запропонувала додати емодзі “дулю”. 

Нещодавно Офіційна сторінка України в твіттері створила мем “тип мігрені коли твій сусід Росія”, яким агенція також надихнулась та перетворила на емодзі.

Не могли оминути увагою також тему їжі тому створили спеціальне емодзі присвячена вже легендарному “київському торту”. Також через нові емодзі жартують на злободенні теми: курс долара, стан доріг після зими та львівську бруківку.

“Ми не розраховуємо, що Emojipedia додасть наш київський торт чи емодзі дулю до їх каталогу, хоча це було б класно. В потоці тривожних новин хочеться трохи абстрагуватися, покреативити і підняти всім настрій, десь самоіронією, а десь –  гордістю (це я про львівську бруківку, жартую). Я дуже вірю в те що в нас все буде класно.
Іван Іщенко
один із засновників та автор нових емодзі

Расскажите друзьям про новость

Новое видео