30 Дек 2021, 09:46

Точка відліку: Київщина отримала нову туристичну айдентику

Керівником та арт-директором проекту туристичної айдентики регіону став Олег Білий (White Studio Design).

Команда розробників має досвід роботи з такими проектами територіального та туристичного брендингу як: Дрогобич, Рахівщина, місто Генічеськ, Чорнобиль — Територія Змін, місто Калуш, Кам’янка-Бузька, Борислав, Вишгород, Колоритне Приазов’я, Жовті Води тощо.  Постійна плідна співпраця з Агенцією Туристичних Ініціатив та декілька спільних проектів з Bulanov Buro.

Київщина — регіон з багатою історико-культурною спадщиною. Сама область, як адміністративно-територіальна одиниця сформувалася в лютому 1932р. розташована на півночі в басейні Середнього Придніпров’я в зоні Полісся і лісостепу.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Основною задачею при розробці айдентики було зобразити туристичне різноманіття регіону та зберегти історичну асоціативну спадщину. За основу було обрано мінімалізм, що відображається в архітектурі та атмосфері області.

У якості логотипу поєднано декілька символів — 6-ти променеву зорю. Трипілля, млин та астеріск (книжкову виноску) . Бо саме вона виконує функцію уточнення та пояснення у творах, розкриття та чіткості у розумінні. 

Креативники хотіли показати область з точки зору історії цієї території. Тут проживали різні люди з різними культурами, кожна з яких закарбувалась у символах на знайдених артефактах, так і утворилась айдентика.

Мінімалізм та влучність стали і основоположниками для слогану області. В його основі — універсальний конструктор, який підтверджує, що Київщина є “точкою відліку” для різних туристичних напрямків. 

Слоган має унікальний меседж, пов’язаний із туристичним та історичним потенціалом Київщіни, комунікує певний емоційний настрій, відповідно до загальної ідеї, рекламує унікальні туристичні продукти Київщини та показує багатогранність київського регіону.

В якості бонуса ми розробили фірмовий шрифт Kyiv Region Type, спільно з дизайнером Дмитром Растворцем. Шрифт має відкриту ліцензію для користування.

Більш детально з новою айдентикою можна ознайомитись за посиланням

Над проектом працювали:

  • Арт директор, дизайнер: Олег Білий
  • Маркетинг, копірайтинг: Аліна Ясенок
  • Леттерінг: Дмитро Растворцев
  • Стратегія: Олексій Малицький, Ігор Чава (Агенція Туристичних Ініціатив)

Расскажите друзьям про новость

Новое видео