11 Июн 2007, 08:38

Київрада спробує ще раз прийняти рішення про утворення ЗАТ «Київський медіахолдинг»

Київрада спробує ще раз прийняти рішення про утворення ЗАТ «Київський медіахолдинг»

14 червня 2007 року київський міський голова Леонід Черновецький планує внести на розгляд сесії міської ради питання про створення ЗАТ «Київський медіахолдинг». «Черновецький знову спробує вибити з депутатів рішення про створення холдингу, але якщо це станеться, то з грубим порушенням регламенту», — сказав депутат міськради бютівець Олександр Бригинець. Він зазначив, що профільна комісія відмовилася розглядати це питання, оскільки їй досі не надано всі необхідні документи, зокрема статут.

Про наміри передати столичні комунальні ЗМІ в приватні руки свідчить той факт, що мер відмовився проводити конкурс на заміщення вакантних посад керівників цих ЗМІ. У вересні 2006 року були звільнені колишні керівники, а на їх місце Леонід Черновецький особисто призначив виконуючих обов’язки. Згодом, згідно з рішенням Київради, необхідно було оголосити конкурс на заміщення вакантних посад. Конкурс мав завершитися на початку червня, але за весь цей час комісія жодного разу не збиралася. Олександр Бригинець упевнений, що пан Черновецький не збирав комісію з однією метою: він не хоче призначати редакторів та директорів і укладати з ними угоди до моменту створення медіахолдингу.

Нагадаємо, проти створення ЗАТ «Київський медіахолдинг» виступили більшість міськради та відомі політики, зокрема Микола Томенко.

Голова постійної комісії Київської міської ради з питань культури та інформаційної політики Олександр Прогнімак (фракція Партії регіонів) підтвердив, що комісія не розглядала це питання, оскільки не були надані необхідні документи: пояснювальна записка, статут та інші. «Я виступаю за те, щоб питання виносилося на сесію без порушень регламенту. Спочатку його має вивчити комісія. Якщо документи нададуть до сесії, то ми скличемо позачергове засідання комісії, якщо ж ні, то наполягатиму на знятті з порядку денного цього питання», — сказав Олександр Прогнімак.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео