01 Сен 2008, 13:38

Кияни проти зменшення кількості адмінрайонів Києва

Кияни проти зменшення кількості адміністративних районів Києва GfK Ukraine дослідила думку мешканців Києва щодо планів міської влади зменшити кількість адміністративних районів

Кияни проти зменшення кількості адмінрайонів Києва

Кияни проти зменшення кількості адміністративних районів Києва GfK Ukraine дослідила думку мешканців Києва щодо планів міської влади зменшити кількість адміністративних районів.

 

На думку більшості киян (76%), кількість адміністративних районів Києва слід залишити таким, яким воно є на даний момент (наразі Київ поділено на 10 адміністративних районів). 79% жінок та 72% чоловіків висловилися за те, щоб кількість районів залишилася без змін.

Отримайте практичні рішення для вашого бізнесу від лідерів Ajax, Prom.ua, Promodo, Respeecher, twid.studio та ще 60+ компаній на GET Business Festival!

13 грудня понад 70 бізнес-практиків поділяться дієвими інструментами просування бізнесу, найкращими КСВ-практиками та стратегіями реалізації up-to-date комунікаційних та рекламних кампаній.

Долучайтеся, аби впровадити інновації раніше за конкурентів і вражати креативними кампаніями.

Зареєструватись

 

Лише 5% мешканців столиці України відповіли, що міська влада має скоротити кількість районів у Києві. Одночасно 9% опитаних вважають, що кількість адміністративних районів потрібно збільшити.

 

10% респондентів не змогли відповісти на поставлене запитання.

 

За скорочення кількості адміністративних районів у Києві активніше за інших виступають кияни у віці 35-54 років: на думку 8% опитаних цієї вікової групи, міська влада Києва має скоротити кількість районів у столиці, тоді як лише 3% опитаних у вікових групах 18-34 років та 55+ підтримують цю ідею.

 

Одночасно кияни у віці 18-34 років активніше за представників інших вікових груп висловлюються за збільшення кількості адміністративних районів Києва: 13% респондентів у цьому віці обрали цей варіант відповіді проти 7% серед вікових груп 35-54 років та 55+.

 


Загальна вибірка опитування складає 400 респондентів. Максимально можлива статистична похибка – 5%.

 

Опитування проводилося протягом з 30-31 серпня 2008 року в м. Київ.

Опитування проводилось методом телефонного інтерв'ю.

 

Респонденти відповідали за запитання: «Як ви вважаєте, чи потрібно міській владі скоротити кількість районів міста Києва, чи потрібно збільшити їх кількість, чи потрібно залишити ту кількість районів, яка є на даний момент?»

 


GfK Ukraine — українська дослідницька компанія, яка пропонує повний перелік послуг з опитувань та досліджень ринків в Україні, Молдові та Бєларусі. GfK Ukraine входить до міжнародної дослідницької мережі GfK Group – четвертої за розмірами дослідницької групи в світі. GfK Group об’єднує 115 компаній у 100 країнах світу.

gfk
Расскажите друзьям про новость

Новое видео