04 Май 2007, 10:10

Керівники столичних муніципальних ЗМІ вважають, що цензури в них нема

Керівники столичних муніципальних ЗМІ вважають, що цензури в них нема

Керівники столичних муніципальних медіа у відповідь на оприлюднені вчора результати антирейтингу «Вороги преси», перше місце в якому посів мер Києва Леонід Черновецький, заперечили інформацію щодо запровадження цензури у їхніх ЗМІ.

«Навряд чи сьогодні хтось  може серйозно ставитися до заяв про цензуру. Нова команда, що прийшла на зміну колишньому мерові Києва Олександру Омельченко, позбавила муніципальні ЗМІ від цензури. Ті, хто поширює заяви про таку політику, самі показують свою заангажованість. Вони просто активно намагаються створити нервозність в колективі газети «Хрещатик», — сказав  в.о. головного редактора газети «Хрещатик» Дмитро Джангіров. Він порекомендував тим, кому відомо про факти цензури у ЗМІ, звертатись до правоохоронних органів. За словами пана Джангірова, керівництво агентства УНІАН розпорядилось не пускати журналістів «Хрещатика» на прес-конференцію, де було оприлюднено результати рейтингу. 

Виконувач обов’язків гендиректора «Радіо Київ» Костянтин Спілка сказав, що виконання поставленого перед ним завдання на посаді, яку він обіймає – створення конкурентного радіо – неможливе за наявності цензури: «Я щиро здивований позицією авторів висловлювань щодо цензури. І можу з усією відповідальністю заявити, що на нашому радіо цензура відсутня. До речі, саме ми ретранслюємо передачі «Радіо Свобода». За словами промо-директора ТРК «Київ» Вікторії Волонтирець, інформаційну політику телеканалу формує дирекція інформаційно-публіцистичних програм, а не міська адміністрація, тому не про яку цензуру мова йти не може. 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео