19 Апр 2021, 09:46

KAZKA випустила сингл у NFT-форматі

Місяць тому аукціонний дім Christie’s продав цифрову роботу Everydays: The First 5000 Days (точніше, її невзаємозамінюваний NFT-токен) художника Майка Вінкельманна, більш відомого як Beeple, за шалені $69 мільйонів. Це не вдавалося навіть дебютанту ринку Ілону Маску, який не зміг продати свій NFT-токен. У підсумку Майк став одним із найдорожчих митців сучасності, а про NFT гучно заговорив увесь світ.

Готуючись до свого першого за півтора року сольного релізу «М’ята», гурт KAZKA підхопив цей світовий тренд і першим у Східній Європі створив сингл у NFT-форматі на платформі Proof-of-Love.com.

«М’ята» — містично-романтичний трек, що малюватиме у вашій уяві яскравий казковий світ. І має всі шанси повторити успіх хіта «Плакала».

Українські традиції із притаманною їм автентичною, трушною музикою. Тут і сопілки (Діма Мазуряка створив крутий грув), і дримба – класичний народний інструмент, що часто-густо звучить у треках бенду. Загалом це геть інший саунд, ніж у дуетній пісні KAZKA х ALEXEEV «Поруч», яка, до речі, також полюбилася фанам і довго була №1 у багатьох рейтингах.

«Ця пісня – особлива. Вона про казкову дівчину та її першу закоханість, тож сподобається всім, незалежно від віку. Особливо напередодні літа, адже трек дуже свіжий, під нього можна розчинятися у танці та нових почуттях», — розповідає солістка гурту Саша Заріцька.

У відео до пісні Саша з’явиться в неочікуваному образі ельфа в компанії інших міфічних істот.

Нагадаємо, «Сільпо» теж виставила на продаж цифрові малюнки.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео