20 Июл 2007, 11:59

«Караоке на майдані» і «Шанс» перейдуть на «1+1»?

«Караоке на майдані» і «Шанс» перейдуть на «1+1»?

Проекти «Караоке на майдані» і «Шанс», імовірно, перейдуть на «1+1». Як стало відомо «ТК» з власних джерел, Ігор Кондратюк веде переговори з керівництвом цього каналу. Нагадаємо, 18 липня телепродюсер заявив, що остаточно вирішив розірвати стосунки з «Інтером», і 5 серпня «Караоке» вийде на іншому каналі. 

Тим часом, у прес-служби «1+1» немає офіційної інформації про такі переговори. «Генеральний директор каналу у відпустці, а коментувати ці питання може лише він», — сказали у прес-службі. 

Ігор Кондратюк підтвердив, що серед каналів, із якими він веде переговори, є «1+1», і ще раз пообіцяв назвати канал, на якому виходитимуть «Караоке» і «Шанс», на прес-конференції в інформаційній агенції «РБК-Україна» 30 липня. 

На запитання «ТК» про те, чи не виникне проблем із авторськими правами (як у випадку «Свободи слова», яка залишилась на ICTV після переходу Савіка Шустера на «Інтер»), Ігор Кондратюк запевнив, що авторські права і права на формат належать йому та іншим фізичним особам, а не каналу. Зокрема, правами на «Караоке на майдані» володіє Ігор Кондратюк та Ігор Козлов, а на «Шанс» — Ігор Кондратюк, Влад Ряшин, Максим Лемеха, Анатолій Тацкевич і Марина Ткачик. За інформацією «ТК», згідно з умовами співпраці між Ігорем Кондратюком та «Інтером», канал володіє авторськими правами на випуски «Караоке на майдані» та «Шансу», які вже виходили в ефір.

Нагадаємо, у сезоні 2006-2007 на «1+1» уже перейшов «інтерівський» проект «Comedy Club Ukraine», а також команда Олега Панюти, яка робила «Ранок з «Інтером».

Расскажите друзьям про новость

Новое видео