24 Окт 2008, 09:28

Кабельники поскаржилися Генпрокуратурі та РНБОУ

Кабельники поскаржилися Генпрокуратурі та РНБОУ на Нацраду і збираються підвищувати абонплату

Кабельники поскаржилися Генпрокуратурі та РНБОУ

Асоціація «Укртелeмережа» скерувала до Генеральної Прокуратури України та Ради Національної безпеки та оборони України листи, у яких ідеться про дії Національної ради з питань телебачення і радіомовлення у зв’язку з рішенням «Про невиконання провайдерами програмної послуги рішень Нацради та статей 40, 42 Закону України «Про телебачення і радіомовлення».

 
«Якщо припустити, що питання з оприлюднення регуляторних рішень Нацради є спірним і розглядається у судах України, то жодному підприємству (ліцензіату), наприклад, Донецької області дотепер не було надано жодного письмового припису із виконання цього рішення. На засідання Нацради з розгляду цього питання представники громадських об’єднань провайдерів запрошені не були та офіційних листів із цього приводу не отримували», — йдеться в листі.
 
Тим часом, як повідомила «Укртелемережа», кабельники будуть вимушені підвищити абонентську плату за кабельне телебачення. Це пов’язано із збільшенням курсу валюти, що призведе до зростання платежів іноземним правовласникам телепрограм. «У ще складнішій ситуації опинились українські дистрибутори зарубіжних телеканалів, у яких у договорах із операторами йде прив’язка до курсу Національного банку України. Різниця між курсом міжбанківської біржі, за яким купують валюту, та курсом НБУ повністю перекрила комісійну винагороду дистрибуторів, і результат їхньої роботи за останній місяць має негативне сальдо», — йдеться у повідомленні.
 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео