04 Июл 2008, 10:15

Ющенко наказав провести в Україні рік молоді

Президент Віктор Ющенко наказав провести у 2009 році в Україні рік молоді. Відповідний указ розміщено на сайті президента.

 

У зв’язку з цим уряд до до 1 жовтня 2008 року має утворити організаційний комітет з підготовки та проведення року молоді, затвердити персональний склад цього комітету, включивши до нього представників всеукраїнських молодіжних громадських організацій.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

 

Також уряд має посилити сприяння вихованню у молодого покоління почуття патріотизму, сприяти соціальній адаптації, зайнятості та розвитку підприємницької діяльності молоді, вдосконаленню її професійної орієнтації відповідно до потреб ринку праці.

 

Президент доручив уряду розробити та внести в установленому порядку на розгляд Верховної Ради законопроект про гарантоване забезпечення молоді першим робочим місцем.

 

Крім того, президент просить вживати заходів щодо залучення молоді до участі у формуванні інформаційного простору, роботи в засобах масової інформації, створення молодіжних теле- та радіопрограм.

 

Українська правда

Расскажите друзьям про новость

Новое видео