02 Дек 2021, 10:50

У Spotify Wrapped можна отримати відеоповідомлення від виконавців та пограти в гру

Spotify представляє Spotify Wrapped, що дозволить користувачам озирнутися на минулий рік на Spotify, демонструючи тенденції прослуховування музики та подкастів. Тим часом артисти та творці можуть перевірити, як їх слухали шанувальники.

Цього року Spotify також презентує свій live аудіочат Spotify Greenroom у Wrapped з прями трансляціями шоу від вибраних виконавців.

Як правило, Spotify Wrapped пропонує переглянути ваші улюблені пісні, виконавців, подкасти та інші тенденції прослуховування за останній рік. Але цього разу Spotify представить деякі дані Wrapped у вигляді кінематографічних знімків, тобто вам буде представлено «2021: The Movie», яка поєднує ваші впізнавані пісні з ключовими моментами та сценами з фільму.

Цього року компанія також віддає перевагу TikTok, який впливає на топ-чарти Spotify, оскільки улюблені меми відеододатка налаштовуються на популярні мелодії, які, у свою чергу, стимулюють відтворення на музичних сервісах. Wrapped містить посилання на різні меми TikTok, які перейшли від тенденцй TikTok до чогось більшого, як частини поп-культури. І вперше користувачі Spotify можуть поділитися своїми Wrapped картками в TikTok, на додаток до Facebook, Instagram, Twitter і Snapchat.

Також додано Audio Aura, що пропонує безжанровий погляд на ваш рік. Ваші два найкращі «настрої», засновані на вашій поведінці слухання, будуть представлені візуально.

Крім того, представлена нова гра, заснована на вже відомій «Дві правди та брехня». Користувачі можуть відтворити, а потім поділитися з друзями кількома твердженнями про те, що вони слухали протягом минулого року, і вам доведеться вгадати, які з них правдиві. Цей інтерактивний формат може сприяти більшій соціальній взаємодії та залученню, оскільки запрошує друзів також пограти разом.

Ще одне оновлення таке, як Cameo, представляє користувачам відео від їхніх улюблених виконавців і творців. Spotify співпрацював із понад 170 митцями та творцями, які знімали короткі відео, дякуючи шанувальникам за те, що вони включили їх у річне прослуховування та записали їх на свій Wrapped.

Невелика частина подкастерів і артистів запросить деяких із своїх найбільш пристрасних шанувальників приєднатися до них на ексклюзивні сеанси запитань і відповідей у ​​додатку Spotify Greenroom для live аудіо. Ці розмови в Greenroom триватимуть годину, будуть захищені паролем, а посилання буде надіслано електронною поштою лише обраним. Spotify проведе два власних шоу такі, як «Most Necessary Live» 7 грудня та “LOREM Life” 8 грудня.

Spotify Wrapped Hub містить персоналізовані списки відтворення, як-от «Ваші найкращі пісні 2021 року» та «Ваші виконавці». Він також включатиме списки відтворення з музикою від провідних виконавців у всьому світі та інших, а також найкращі нові подкасти 2021 року.

Також творці та художники отримають доступ до власних мікросайтів, де вони зможуть переглядати подорожі своїх шанувальників і переглядати інші відповідні дані.

Завдяки недавній інтеграції Spotify Shopify, шанувальники, які входять до списку найвідданіших, отримають електронною поштою посилання для покупки їх товарів.

На додаток до запуску Wrapped, Spotify також опублікував найпопулярнішу музику та подкасти у своєму сервісі в 2021 році. Маючи понад 9,1 мільярда стрімів, пуерториканський репер Bad Bunny був найпопулярнішим світовим виконавцем 2021 року, за ним йшли Тейлор Свіфт, BTS, Дрейк і Джастін Бібер.
Також були представлені найпопулярніші пісні, альбоми та подкасти року.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео