14 Авг 2008, 11:49

ІТК призначив Дениса Гурського координатором Цифрового комітету

Індустріальний телевізійний комітет призначив Дениса Гурського координатором нещодавно створеного в рамках ІТК Цифрового комітету. Про це йдеться у повідомленні організації

ІТК призначив Дениса Гурського координатором Цифрового комітету

Індустріальний телевізійний комітет призначив Дениса Гурського координатором нещодавно створеного в рамках ІТК Цифрового комітету. Про це йдеться у повідомленні організації.
 

Раніше Денис Гурський працював в галузі медіа та керував низкою міжнародних проектів, у тому числі пов’язаних із Євробаченням.

 

Метою створення Цифрового комітету є рішення телеіндустрії долучитися власним ресурсом знань і можливостей та приймати активну участь у процесі переходу на цифровий формат мовлення в країні, ініціювати обговорення та вирішення питань «цифри»,  впливати на ключові моменти, що стосуються телеіндустрії та телеглядача.

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

 

Індустріальний телевізійний комітет (ІТК) – галузева асоціація, що представляє інтереси телевізійного ринку України. ІТК об’єднує найбільш рейтингові телеканали країни: Інтер, 1+1, Новий, ICTV, СТБ, канал «Україна», ТЕТ НТН, М1, М2, ТОНІС, Мегаспорт. Разом це більше 77,6% національної глядацької уваги (за даними піплметричної панелі GfK-USM на січень 2008 року). Крім того, членами асоціації  є  рекламні агенції Publicis Groupe Media (раніше DMD&B/Starcom MediaVest Group), Provid/BBDO, Іnіtіatіve medіa та FCB MA, а також великі рекламодавці: українські представництва Coca-Cola, Unilever та Procter&Gamble та Gillette в Україні. Місія ІТК – сприяти розвитку українського телебачення. Мета ІТК – захист інтересів членів асоціації, забезпечення саморегулювання галузі, створення оптимальних умов для професійної діяльності.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео