04 Янв 2021, 18:08

CEO INTERTOP Ukraine пропонує брендам приєднатися до фешн-платформи

Незадовго до чергового локдауну Сергій Бадрітдінов, CEO INTERTOP Ukraine, звертається до українського фешн-ритейлу з закликом про об’єднання на онлайн-платформі intertop.ua:

«Спалах пандемії став неабияким викликом як для маленьких локальних виробників й офлайн-продавців, так і для великих дистриб’юторів. Проте цей рік буремних змін змусив нас усвідомити, що в основі успіху лежить гнучкість, швидкість та технологічність. Виграють ті, хто встигає блискавично реагувати на зміни та впроваджувати нові технології.

У 2020 році ми надали свою онлайн-платформу ритейлерам, що опинилися в скрутному становищі через карантинні обмеження. INTERTOP Ukraine почав співпрацювати з багатьма гравцями українського ринку та запустив нові товарні категорії: beauty, білизна та одяг для сну. Загалом до маркетплейсу приєдналися більше 100 брендів, а продажі у фінансовому еквіваленті зросли майже на 300%. Ми суттєво вдосконалили платформу, зокрема автоматизували завантаження за шаблоном та звітність, прискорили модерацію товарів, додали аналітику щодо партнерів та синхронізацію статусів замовлень з Нової Пошти.

Наша компанія прагне допомогти колегам зі швидким доступом до онлайн-аудиторії INTERTOP, гарантує зручну інтеграцію за API, ефективну маркетингову підтримку та прозоре партнерство.

Приєднуйтеся до сім’ї INTERTOP! Розвиваймо усвідомлений, технологічний та захопливий шопінг разом, незважаючи на обставини».

Заявку на приєднання можна подати, написавши на [email protected]

Подробиці тут.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео