14 Апр 2021, 10:56
PR

«Интергал-Буд» презентовал имиджевые видео о новом карантинном тренде

Цієї весни будівельна компанія «Інтергал-Буд» запропонувала споживачам нову опцію — повністю мебльовані квартири з дизайнерськими ремонтами. Свого часу компанія стала першим українським девелопером, який почав продаж квартир з ремонтом (й залишається лідером), сьогодні ж вона стала першою на ринку в сегменті повністю готового для життя житла.

На підтримку абсолютно нової та ексклюзивної опції девелопер запустив рекламну та pr-кампанії. Креативна група проєкту відзняла три іміджеві відео, в яких показала, як зручно купувати квартиру з готовим ремонтом та меблями. Зйомка відео пройшла на території шоу-руму, який нещодавно відкрили на території житлового комплексу «Нивки-Парк» — одного з найпопулярніших об’єктів компанії.

Іміджеві відео запустять у ротацію на ТВ, в кінотеатрах, метро та на екранах зовнішньої реклами. Стартувала й потужна digital-кампанія в інтернеті.

«Слоган рекламної кампанії — «Квартири з готовим ремонтом та меблями — це все, що вам треба!» повністю відповідає споживацьким настроям сьогодення — розповідає Ірина Міхальова, директор з маркетингу компанії «Інтергал-Буд» — Ми уважно слідкуємо за тенденціями ринку та намагаємося оперативно та якісно реагувати на нові запити споживачів. Популярний в Європі та Америці тренд на повністю готові для життя квартири набирає обертів і в Україні. А вічні локдауни та карантини сприяють цьому. Сьогодні все більше і більше українців хочуть придбати максимально готове житло та не хочуть займатися пошуком ремонтної бригади, підбором шпалер, меблів чи сантехніки. Найголовніша їхня турбота наразі — це вигідна інвестиція грошей та легкість споживання. Про все інше потурбуємося ми».

Сьогодні компанія пропонує на вибір три варіанти повністю мебльованих квартир у трьох стилях: мінімалізм, сучасна класика та скандинавський.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео