22 Фев 2022, 13:53

Instagram непомітно обмежує опцію денного ліміту часу

Згідно з TechCrunch, Instagram припиняє підтримку деяких параметрів обмеження часу роботи програми і закликає користувачів оновлювати свої налаштування. Спочатку користувачі могли вибрати обмеження часу від п’яти хвилин на день, а тепер нові параметри починаються з 30 хвилин і доходять до трьох годин.

На знімках екрана, відправлених TechCrunch користувачем Instagram, який раніше встановив 10-хвилинний денний ліміт, тепер з’являється спливаюче вікно у верхній частині стрічки, що закликає встановити нове обмеження денного ліміту відповідно до оновлення програми. Хоча у спливаючому вікні говориться, що користувач може зберегти свій існуючий ліміт.

Спливаюче вікно у програмі повідомляє, що 10-хвилинне обмеження «більше не підтримується».

Тест, проведений The Verge, показав, що в даний час доступні такі варіанти: 30 хвилин, 45 хвилин, 1 год, 2 год та 3 год.

Instagram представив можливість встановлювати щоденні обмеження за часом у 2018 році, і представники компанії заявили, що хочуть, щоб час у програмі був витрачений з користю. Функція обмеження часу була запущена у відповідь на критику щодо негативного впливу додатку на користувачів. Обмеження часу з’явилися лише через кілька місяців після того, як Instagram представив оновлення, за допомогою якого користувачі отримують нагадування, що вони довго знаходяться в додатку.

«Ми хочемо дати людям можливість приймати обдумані рішення про те, скільки часу вони витрачають і як вони хочуть взаємодіяти з додатком», — сказав у 2018 році представник Instagram Аміт Ранадів.

Прихильність до розширення прав та можливостей користувачів, схоже, суперечить рішенню прибрати з програми короткі часові обмеження. Ця зміна сигналізує про те, що Instagram може більше турбуватися про те, що користувачі проводять недостатньо часу на платформі, а не про те, чи їхній час витрачається з користю.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео