01 Июн 2021, 14:51

Благодійний Insta-фільтр збирає кошти на подолання освітньої нерівності в населених пунктах України

Громадська організація «Навчай для України» і діджитал агентство FFFACE.ME запустили благодійний Instagram фільтр в рамках проєкту FFFACE SOCIAL. Кожна сторіз з фільтром «Навчай для України» буде приносити 10 грн на літню школу для учасників Програми, які вже з вересня поїдуть викладати в школи маленьких населених пунктів України.

В рамках благодійної ініціативи FFFACE SOCIAL і напередодні останнього дзвоника та старту ЗНО громадська організація Teach for Ukraine і онлайн-школа дизайну C4D42 запустили благодійний Інстаграм-фільтр для перевірки знань. Відповідаючи на питання тесту в фільтрі кожен з нас зможе згадати про важливість освіти і допомогти тим, у кого менше можливостей отримати його на належному рівні. А сам благодійний флешмоб пройде з 1 червня по 30 червня.

Зробити благодійний сторіз для «Навчай для України» просто:

1. Використовувати благодійний фільтр «Навчай для України», який знаходиться на сторінці «Навчай для України»

2. Обов’язково відмітити в сторіз C2D42 (@c4d42) і «Навчай для України» (@ teach4ukraine)

Партнером і спонсором даної активності виступили представники освіти нового покоління – Онлайн-школа дизайну C4D42. Так за кожну сторі з фільтром і згадкою Інстаграм-аккаунта C4D42, школа буде перераховувати 10 гривень організації Teach for Ukraine на літню школу для людей, які вже з вересня поїдуть викладати в маленьких населених пунктах України. Чим більше сторіз зроблять користувачі – тим більший благодійний внесок після завершення флешмобу отримає Teach for Ukraine.

Teach for Ukraine – це організація-партнер міжнародної мережі Teach For All, яка складається з 60 країн по всьому світу. Організація привертає молодих людей і випускників вузів різних спеціальностей до роботи в школах в маленьких населених пунктах на 2 роки. Вони вчать один з шкільних предметів, організовують позакласні ініціативи і стають рольовими моделями для дітей.

Нагадаємо, раніше в Україні запустили інстаграм-маску, яка збирає гроші для дітей-сиріт.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео