13 Июн 2019, 06:30

Innovations Together виклав відео про Форум з комунікацій соціальних та поведінкових змін SHKALA

У рамках Innovations Together, YouTube-проекту, де обговорюються питання щодо громадського сектору,  вийшло відео про Форум з комунікацій соціальних та поведінкових змін SHKALA, що пройшов у Києві 30-31 травня. Як зазначає у відео Анастасія Нуржинська, експертка з комунікацій для проекту ЄС для громадянського суспільства в Україні: «Круто, що соціальні комунікації в Україні вибухнули. Ми отримали на Форум 50 дуже сильних кейсів, прикладів того, як використовувати комунікації для соціальних змін. Ми бачимо тут сильних спікерів. Нам вже є, що обговорювати. У світі глобально усі провідні уряди використовують комунікації для поведінкових змін. Вони націлені саме на зміну поведінки, тому що це ефективно та економно». 

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Своїми думками та порадами щодо соціальних комунікацій поділилися спікери та спікерки Форуму. Також відвідувачі SHKALA поділилися міркуваннями щодо того, як зробити так, щоб соціальні комунікації дійсно призводили до змін. Так, Таня Касьян, головна редакторка WoMo.ua та zza.delo.ua, вважає, що цього можна досягти, якщо «бути чесними з собою та аудиторією, з якою ти працюєш». 

Дивіться відео, щоб дізнатися більше:

Расскажите друзьям про новость

Новое видео