26 Дек 2019, 08:30

Ініціатива #вліпизасебе створила навчальні ролики про державу та вибори

Аполітична ініціатива громадської організації Global Office – #вліпизасебе за підтримки Friedrich Naumann Foundation for Freedom Ukraine and Belarus– створила серію коротких анімаційних роликів, щоб розповісти молоді про те, як влаштовані держава та вибори.  

Основне завдання ініціативи — заохочувати молодь до голосування на виборах і розповідати їм про те, як робити цей вибір свідомо. Тому спеціально до минулих парламентських виборів #вліпизасебе підготувала соціальний ролик, а після – організувала 8-годинний інтенсив «Як жити в 2020–х?». Ініціатива регулярно веде сторінки в Facebook та Instagram, де, наприклад, зрозумілими словами пояснює значення складних термінів. 

«Якщо загуглити кожну з цих тем, обов’язково знайдете велику кількість сторінок з поясненнями. Але всі вони всіяні канцеляризмами, незрозумілими для звичайної людини словами та додатковими термінами. Людина без відповідного фаху має витратити на вивчення забагато свого часу. У роликах все проілюстровано на прикладах і тривають вони не більше 2-х хвилин», – каже Світлана Колодій, керівниця ініціативи.

У вільному доступі вже є 4 ролики: 

 

 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео