13 Фев 2009, 16:14

Інформація про закриття cправи, в якій фігурує Казбек Бектурсунов, не підтвердилась

Нагадаємо, раніше Міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко заявив про те, що прокуратура міста Києва закрила кримінальну справу за фактом розбещення неповнолітньої. За словами пані Мушки, прокуратуру міста «дивує те, що деякі підлеглі надають своєму міністру недостовірну інформацію». Дійсно, обидві кримінальні справи (і стосовно здирництва, і стосовно розбещення неповнолітньої) минулого тижня були витребувані міською прокуратурою, однак не для закриття чи припинення. Через значний суспільний резонанс вони були передані з провадження Шевченківського райуправління міліції до Київського головного управління МВС .

 
Нагадаємо, 3 лютого Шевченківським РУ ГУ МВС у місті Києві було порушенорозбещення неповнолітньої (за непоширення цієї інформації начебто і вимагалися гроші у пана Бектурсунова). кримінальну справу за фактом вимагання грошей у Казбека Бектурсунова, а 5 лютого – за фактом

Нагадуємо, що MMR розпочав прийом заявок для участі в Конкурсі PR-кейсів.

Ознайомитися з номінаціями, правилами подачі кейсів та заповнити анкету для участі можна тут. Найяскравіші кейси будуть представлені згодом на сторінках mmr.ua та лендингу конкурсу. Найкращі кейси оргкомітет MMR нагородить під час PR марафону 8 листопада.

Подати заявку

Расскажите друзьям про новость

Новое видео