13 Фев 2009, 16:14

Інформація про закриття cправи, в якій фігурує Казбек Бектурсунов, не підтвердилась

Нагадаємо, раніше Міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко заявив про те, що прокуратура міста Києва закрила кримінальну справу за фактом розбещення неповнолітньої. За словами пані Мушки, прокуратуру міста «дивує те, що деякі підлеглі надають своєму міністру недостовірну інформацію». Дійсно, обидві кримінальні справи (і стосовно здирництва, і стосовно розбещення неповнолітньої) минулого тижня були витребувані міською прокуратурою, однак не для закриття чи припинення. Через значний суспільний резонанс вони були передані з провадження Шевченківського райуправління міліції до Київського головного управління МВС .

 
Нагадаємо, 3 лютого Шевченківським РУ ГУ МВС у місті Києві було порушенорозбещення неповнолітньої (за непоширення цієї інформації начебто і вимагалися гроші у пана Бектурсунова). кримінальну справу за фактом вимагання грошей у Казбека Бектурсунова, а 5 лютого – за фактом

Отримайте практичні рішення для вашого бізнесу від лідерів Ajax, Prom.ua, Promodo, Respeecher, twid.studio та ще 60+ компаній на GET Business Festival!

13 грудня понад 70 бізнес-практиків поділяться дієвими інструментами просування бізнесу, найкращими КСВ-практиками та стратегіями реалізації up-to-date комунікаційних та рекламних кампаній.

Долучайтеся, аби впровадити інновації раніше за конкурентів і вражати креативними кампаніями.

Зареєструватись
Расскажите друзьям про новость

Новое видео