15 Сен 2021, 15:54

ІнАУ започатковує нове дослідження — Ukrainian Digital Advertisers Insights

Комітет з питань інтернет-реклами при Інтернет Асоціації України (ІнАУ) спільно з Gradus Research започатковує нове дослідження — Ukrainian Digital Advertisers Insights.

Дослідження Ukrainian Digital Advertisers Insights — регулярний проєкт, який дасть змогу відслідковувати ринок реклами в digital очима рекламодавців та буде проводитись один раз на рік.

Дослідження проводиться з метою отримання думки рекламодавців стосовно ринку реклами в digital, його розвитку та динаміки, затребуваних інструментів, майданчиків та використовуваних метрик для оцінки ефективності, а також вибору партнерів та формуванню команд для роботи з digital. Зібрана інформація буде використана в агрегованому вигляді для інформування ринку стосовно поточного сприйняття digital-реклами. 

“Ми дуже раді започаткувати цей проєкт і запрошуємо всіх українських рекламодавців, яким небайдужий розвиток digital в Україні, долучитись до нього. Я вдячний нашим партнерам з Gradus Research, які змогли підтримати проєкт, а також робочій групі, яка безпосередньо розробила методологію та структуру проєкту”, коментує Іван Кучеренко, голова Комітету з питань інтернет-реклами при ІнАУ.

Проект було розроблено робочою групою, до складу якої увійшли члени Комітету з питань інтернет-реклами ІнАУ, а саме, Анна Ільєнко та Ірина Малахова (Gradus Research), допомогли із реалізацією опитування; Іван Кучеренко (NCG DIEVO) голова Комітету з питань інтернет-реклами при ІнАУ, Ігор Потієвський (MediaHead) ідеолог даного проекту, Андрій Скоцик (Укрпошта) консультування по клієнтській стороні.

Комітет з питань інтернет-реклами ІнАУ закликає всіх рекламодавців долучитись до збору даних в дослідженні, а представників агенцій та видавців — розповсюдити цю інформацію серед ваших клієнтів. 

Заповнення анкети займе не більше 5 хвилин, дані будуть анонімізовані та використані в узагальненому вигляді. Всі учасники опитування отримують доступ до повних даних.

Щоб отримати посилання на анкету, пишіть на пошту [email protected] 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео