12 Мар 2008, 07:57

IMG вийшла на ринок друкованих ЗМІ

IMG вийшла на ринок друкованих ЗМІ

Медіагрупа «Інтер» розширила свої активи, вийшовши на ринок друкованих ЗМІ: вона виступила засновником нового ділового тижневика «Чистая прибыль», перше число якого вийшло 10 березня.
 
Видання планує зайняти специфічну вузьку нішу в сегменті ділових друкованих видань. «Журнал орієнтований на категорію менеджерів та власників бізнесу, яким доводиться приймати інвестиційні рішення, — повідомив директор проекту та головний редактор журналу Андрій Зайцев. – Його унікальність, на наш погляд, у тому, що він покликаний допомогти їм у прийнятті цих рішень. Видання аналогічного спрямування в Україні немає. Тому прямих конкурентів у «Чистой прибыли» також нема. Непрямими ж конкурентами є вся ділова преса України. Та це конкуренти радше у боротьбі не за читача, а за рекламодавця».
 
Спершу журнал розповсюджуватиметься переважно за передплатою. Перші ж числа журналу взагалі доставлятимуться безкоштовно за семплінгом представникам цільової аудиторії. Питання ціни – як передплатної, так і роздрібної – поки що не вирішене, стверджує головний редактор, але передбачається, що у роздріб видання коштуватиме близько 20 гривень.
 
«Чистая прибыль» запускалася протягом трьох місяців – з грудня 2007 року. Андрій Зайцев не повідомив, скільки коштує проект, але вточнив, що бюджет «достатньо скромний – жодних надінвестицій та надзатрат». Видання замислювалось як бізнес-проект, але про вихід на самоокупність раніше, ніж на третій рік існування, говорити зарано. Тим часом перше число журналу вже вийшло із оплаченою рекламою.
 
За словами головного редактора, рішення про створення журналу було прийняте достатньо спонтанно головним інвестором групи «Інтер» Валерієм Хорошковським. Андрій Зайцев не виключає можливості появи ще яких-небудь друкованих ЗМІ у холдингу: «Я думаю, що група неодмінно прийде до того, щоб запустити ще якісь друковані видання. Але поки що про жодні конкретні плани мені не відомо».
 
Нагадаємо, ще у вересні 2007 року Валерій Хорошковський на зустрічі з журналістами доволі скептично оцінював перспективи появи друкованого видання у групі «Інтер». Валерій Іванович говорив про те, що ринок преси зацікавить його лише після того, як буде структурований: тоді ціна входу на ринок, безперечно, зросте, але не доведеться витрачати дефіцитний менеджерський ресурс.
 
Більшість співробітників перейшли до журналу «Чистая прибыль» із газети «Экономические известия», зокрема й головний редактор. «Очевидно, колектив побачив у цьому виданні якусь визначеність і надію на стабільність, яких йому бракувало на попередньому місці роботи», — пояснив причини масової «міграції» журналістів Андрій Зайцев.
 
На цьому тижні «Чистая прибыль» буде презентована учасникам щорічного Українського інвестиційного самміту у Лондоні. Ярослав Порохняк, віце-президент U.A. Inter Media Group із стратегічного розвитку, окреслить стратегію всієї медіагрупи, зокрема у зв’язку із заявою компанії про майбутній вихід на ІРО на Лондонській біржі. Презентацію в Україні команда журналу планує провести наприкінці березня – на початку квітня, коли більша частина цільової аудиторії вже ознайомиться з виданням.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео