21 Июл 2020, 10:35

IKEA відкриє два додаткові пункти видачі замовлень у Києві

IKEA повідомила про розширення потужностей українського онлайн-магазину. Компанія більш ніж подвоїла свою спроможність обробляти замовлення, зроблені через Інтернет-магазин ІКЕА в Україні, і тепер здатна задовольнити попит як у Києві, так і в інших регіонах. Зважаючи на високу зацікавленість у продуктах ІКЕА на ринку, компанія планує і надалі інвестувати у потужності для обробки замовлень, а також має намір відкрити два додаткових пункти видачі замовлень у Києві, щоб бути доступною для ще більшої кількості людей у столиці та доставляти замовлення у найкоротші можливі терміни. 

ІКЕА також прагне якнайшвидше відкрити перший магазин у міському форматі в Києві до кінця 2020 року. Він буде розташований у ТРЦ Blockbuster Mall, з яким компанія нещодавно підписала договір оренди. Додаткову інформацію щодо майбутнього відкриття повідомимо окремо. 

Наразі шведський ритейлер пропонує українським покупцям асортимент із близько 3,600 доступних товарів та рішень для дому всіх категорій і стилів. Замовлення можна робити на сайті www.ikea.ua, обираючи послугу отримання їх в одному з двох пунктів видачі IKEA в Києві безкоштовно або замовлення доставки додому. 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео