09 Сен 2021, 18:11

IKEA проведе віртуальний фестиваль, що прославляє краще життя вдома

IKEA святкуватиме краще життя вдома впродовж 24-годинного віртуального фестивалю в четвер, 16 вересня, на сайті компанії. Всі охочі зможуть зазирнути в оселі всесвітньо відомих художників, дизайнерів та кухарів, які на один день перетворять свої домівки у віртуальні сцени. Це абсолютно нова концепція фестивалю, яка відкриває двері понад 100 осель на більш ніж 50 ринках, та надихатиме на покращення життя вдома. Практичні поради також допоможуть зробити повсякдення більш екологічним.  

Активності у рамках фестивалю відбуватимуться щогодини, починаючи з 09:00. О 10:00 всі охочі зможуть, зокрема, зазирнути за куліси приготування неймовірних страв, котрі в себе вдома готуватиме шведський шеф-повар Пол Свенссон (Paul Svensson). А о 13:00 Вірджил Абло (Virgil Abloh), один з найвідоміших дизайнерів сьогодення, з яким IKEA раніше співпрацювала над колекцією MARKERAD, відчинить двері своєї паризької студії.

Фанати ігор зможуть оглянути о 16:00 нову ігрову колекцію, яку презентує у своєму будинку одна з найвідоміших шведських геймерок Сандра Естерлунд (Sandra Österlund). Шанувальники бренду IKEA також зможуть подорожувати в часі в цифровому музеї IKEA.

«За останній рік життя вдома набуло абсолютно нового значення для кожного з нас. Ми зможемо віртуально об’єднатися та дослідити побут, яким він є у різних куточках світу – зі своєю індивідуальністю та креативністю. Віртуальна частина нашого першого Фестивалю IKEA буде найбільш насиченою та присвяченою темі життя вдома. Відвідувачі зможуть отримати унікальний досвід і в магазині міського формату ІКЕА в Києві, де відбуватиметься частина активностей у рамках заходу з дотриманням епідеміологічних заходів та заходів безпеки», — зауважив Флоріан Меллє, менеджер IKEA в Україні.

Магазин міського формату ІКЕА в Києві підготував такі простори з активностями, як «Креативна кімната». З-поміж десятка майстер-класів покупці зможуть також відвідати ті, що стосуються відновлення старих меблів, зменшення відходів та сортування сміття. Всі заходи в міському магазині ІКЕА в Києві відбуватимуться з дотриманням епідеміологічних заходів та заходів безпеки. Оскільки кількість відвідувачів на майстер-класах обмежена, варто прийти за годину до початку тієї активності, в якій хочете взяти участь. Із розкладом майстер-класів можна ознайомитися тут.

Повна програма віртуального фестивалю, котрий розпочнеться 16 вересня о 9:00 – за посиланням. Реєстрація на захід не потрібна. 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео