31 Мар 2008, 10:37

Ігор Коломойський підтвердив володіння 50% каналу ТЕТ

Ігор Коломойський підтвердив володіння 50% каналу ТЕТ

В інтерв’ю «Українській правді» Ігор Коломойський підтвердив, що є фактичним власником 50% телеканалу ТЕТ.
 
На запитання, чи придбав він ТЕТ, пан Коломойський відповів: «Половину власності. Зайшов, але ще не оформив. Але з Суркісами вже домовився. Ми ж із ними друзі по нещастю у «Плюсах».
 
Останнє він пояснив так: «Суркіси у «Плюсах» такі ж постраждалі, як і ми, теж заплатили Роднянському за акції. Річ у тім, що одночасно зі мною своїми грішми заплатив і Суркіс». За словами пана Коломойського, конфлікт братів Суркісів із Олександром Роднянським, про який він каже, вже вичерпаний.
 
Щодо своїх планів на каналі ТЕТ Ігор Коломойський сказав: «У якості генпродюсера ми запрошували Савіка Шустера. Його завданням було курирувати канал із метою підняття рейтингу. Він спершу з ентузіазмом узявся, а потім, коли в нього пішли справи з «Інтером», йому стало не до цього». Нагадаємо, раніше Савік Шустер категорично спростовував інформацію джерел «ТК» про те, що співпрацює із Ігорем Коломойським і бере участь в управлінні каналу ТЕТ.
 
Також Ігор Коломойський повідомив, що має намір узяти участь у зборах директорів компанії СМЕ, які відбудуться у Бухаресті. Він зазначив, що у другій половині 2007 року велись переговори про злиття медіагруп СМЕ та «Інтер», проте «позиції сторін були настільки далекі одна від одної на той момент, що переговори відразу завершились».

Расскажите друзьям про новость

Новое видео