04 Июн 2007, 09:30

ICTV розглядає кандидатів на місце ведучого «Свободи слова»

ICTV розглядає кандидатів на місце ведучого «Свободи слова»

Канал ICTV розглядає близько десяти кандидатів на місце ведучого ток-шоу «Свобода слова», яке звільниться після 8 червня. Про це генеральний директор каналу Олександр Богуцький сказав газеті «Сегодня». Нагадаємо, саме в цей день Савік Шустер востаннє вийде в ефір як ведучий «Свободи слова».

За словами пана Богуцького, є три концепції, за першою з яких ведучою буде жінка близько 45 років, за другою – чоловік такого ж віку, за третьою – ведучий має бути молодшим. Генеральний директор ICTV стверджує, що канал не має наміру перекупляти ведучих інших каналів. Він також запевнив, що перерви у виході «Свободи слова» не буде.

Олександр Богуцький висловив сподівання, що ток-шоу, яке Савік Шустер створить на «Інтері», відрізнятиметься від «Свободи слова»; у разі ж, якщо програма копіюватиме формат ICTV, канал готовий відстоювати свої права в суді.

Також «Сегодня», посилаючись на політолога Вадима Карасьова, повідомляє, що серед кандидатур на місце ведучого «Свободи слова» – відомі російські журналісти та телеведучі Леонід Парфьонов та Євгеній Кисельов. Тим часом, за інформацією «ТК», головним кандидатом є відомий український журналіст.

Сам Савік Шустер поки що відмовляється давати коментарі як «Сегодня», так і іншим виданням. «ТК» сподівається отримати його коментар протягом дня.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео