24 Сен 2008, 13:16
PR

HOSHVA PR долучили до «Бізнес-лабораторії»

З 15 вересня PR-агенція HOSHVA PR долучається до організації заходів компанії «Бізнес-лабораторія» Business Battle та SIFE в якості PR-партнера

HOSHVA PR долучили до «Бізнес-лабораторії»

З 15 вересня PR-агенція HOSHVA PR долучається до організації заходів компанії «Бізнес-лабораторія» Business Battle та SIFE в якості PR-партнера.

 

Business Battle – це міжнародний чемпіонат з управління бізнесом, в основу якого покладено бізнес-симулятор, що імітує процес управління компанією в умовах конкурентного ринку. Змагання за Міжнародний студентський Кубок з управління бізнесом у рамках проекту Business Battle розпочинаються 23 жовтня у Києві й завершуються 21 листопада у Москві.

Отримайте практичні рішення для вашого бізнесу від лідерів Ajax, Prom.ua, Promodo, Respeecher, twid.studio та ще 60+ компаній на GET Business Festival!

13 грудня понад 70 бізнес-практиків поділяться дієвими інструментами просування бізнесу, найкращими КСВ-практиками та стратегіями реалізації up-to-date комунікаційних та рекламних кампаній.

Долучайтеся, аби впровадити інновації раніше за конкурентів і вражати креативними кампаніями.

Зареєструватись

 

«Business Battle – проект для активних та амбітних студентів, який дає змогу, по-перше, проявити свої персональні здібності: лідерство, роботу в команді, відповідальність тощо. По-друге, випробувати себе у ролі топ-менеджера компанії. По-третє, налагодити контакт із роботодавцем, почати будувати кар’єру в одній із провідних компаній нашої країни. Ми впевнені в тому, що подібні проекти мають величезний потенціал в Україні, адже це світова тенденція – вкладати капітал в молоді таланти», – пояснив координатор проекту Business Battle Україна Ярослав Каплан.

 

Метою міжнародної програми «Студенти у вільному підприємництві» (SIFE) є сприяння поліпшенню якості життя у всьому світі через навчання принципам ринкової економіки та вільного підприємництва. Програма SIFE є найбільшою недержавною ініціативою у світі: SIFE об’єднує 38000 студентів з понад 1500 університетів і коледжів світу. В Україні SIFE стартує на початку жовтня серією регіональних відборів, а переможці Всеукраїнського конкурсу матимуть змогу випробувати себе на Міжнародному етапі змагань, що відбудеться у Мюнхені за участі найкращих команд з 47 країн-учасниць ініціативи.

 

Іван Дубнов, координатор проекту SIFE Україна: «SIFE – це можливість впровадити у життя власний проект під керівництвом представників бізнесу. Окрім цього, міжнародна програма SIFE поєднує у собі дві речі: персональний розвиток та роботу на користь суспільства».

 

Агенція HOSHVA PR завжди з радістю підтримує якісні молодіжні проекти. Зокрема, агенція є Стратегічним партнером молодіжної організації AIESEC в Україні.

 

Оксана Гошва, директор HOSHVA PR: «Проекти Business Battle та SIFE проводяться в Україні не вперше і вже добре відомі студентам. Переконана, що для студентів участь у міжнародних програмах – це більше, ніж можливість продемонструвати знання та отримати матеріальну винагороду, – це, перш за все, обмін навичками, розширення світогляду. Такі програми допомагають молодим людям відчути себе громадянином світу. Ми сподіваємося, що наша професійна підтримка заходів сприятеме їх успішному проведенню, а для нас відкриє можливості реалізації агентських програм з КСВ та бренду роботодавця”.

 

PR-підтримка таких масштабних проектів включатиме в себе серію заходів, метою яких є підвищення інформованості студентів про можливості, які відкриває участь у Business Battle та SIFE, а також мотивацію представників бізнесу до участі у соціально відповідальних програмах.

 

«Бізнес- лабораторія» – організація, яка реалізовує на теренах України інноваційні освітні проекти міжнародного рівня. Усі проекти визначають та розвивають персональні здібності учасників, а також дають можливість випробувати себе в умовах ринкової економіки. «Бізнес – лабораторія» – це платформа для спілкування та співпраці бізнес-еліти та перспективної молоді. Партнерами організації є: Deloitte, Life, Nestle, Ernst&Young, JTI, SUN InBev, AIESEC,ISIC та ін.

 

Агенція HOSHVA PR на українському ринку професійних PR- послуг з осені 2005 року. Серед клієнтів агенції: Apple, Whirlpool, Philips, Nissan Motor Ukraine, SUNInbev Ukraine, JTI та ін. За умовами підписаного у липні 2007 р. договору, агенція є представником московської агенції Maslov PR (ексклюзивний афілійований член глобальної мережі Ketchum www.ketchum.com) на території України. HOSHVA PR є колективним членом Української Асоціації зі зв’язків з громадськістю (UAPR).

Расскажите друзьям про новость

Новое видео