29 Май 2020, 11:39

HiPP Україна запустив соціальний проєкт для допомоги самотнім мамам

HiPP, виробник продуктів органічного дитячого харчування та засобів догляду, ініціював проєкт «Ложка Турботи». Ця програма дає самотнім мамам, що залишились без роботи та фінансової підтримки, можливість безкоштовно отримати продукти харчування HiPP для їхніх малюків.

Проєкт «Ложка Турботи» – колективна ініціатива команди HiPP Україна, у складі якої багато жінок. Вони добре розуміють труднощі і проблеми самотніх мам, яких в Україні тисячі. Найбільш нагальна потреба – повноцінне і здорове харчування для малюків. І саме його може надати самотнім мамам HiPP.   

Проєкт «Ложка Турботи» проходитиме у два етапи. Зараз, на першому етапі, команда HiPP самостійно комплектує набори дитячого харчування та надсилає їх до благодійних фондів, які передадуть цю допомогу самотнім мамам з дітьми віком до трьох років. 

Опануйте вау-маркетинг та прокачайте креативну стратегію вашого бренда на MRKTNG марафоні від MMR та Ekonomika+.

25 червня понад 30 спікерів з Ощадбанку, Укрзалізниці, Kernel, Intertop, CHER’17, Vandog Agency та інших компаній поділяться найкращими маркетинг-практиками та креативними кейсами, які вражають весь світ.

Забронювати участь

Серед фондів, з якими наразі співпрацює компанія, фонд The Moms і фонд «Карітас Харків».

Расскажите друзьям про новость

Новое видео