06 Мар 2018, 14:20

#HeForShe. Україна приєднується до глобального руху солідарності.

Напередодні Міжнародного жіночого дня, глобальний рух солідарності HeForShe, який об’єднав вже понад 1,3 млрд людей по всьому світі, закликає чоловіків та хлопців ставати агентами змін задля досягнення гендерної рівності в Україні. 7 березня 2018 року о 18:00 в Національному художньому музеї України відбудеться презентація руху HeForShe, яка розпочне серію художніх та культурних заходів в рамках всесвітнього тижня мистецтв HeForShe Arts Week в Києві. Цього року HeForShe Arts Week відбуватиметься з 8 по 15 березня у Лондоні, Мадриді, Амстердамі, Стокгольмі, Мехіко та багатьох інших світових столицях. 

Зміцніть бренд роботодавця, використавши ефективні стратегії управління талантами понад 30 HR-лідерів на HR Wisdom Summit.

17 липня понад 30 спікерів з Райффайзен Банку, DTEK, ArcelorMittal та інших великих компаній поділяться дієвими практиками розвитку команди, адаптації ветеранів у робоче середовище та використання інновацій.

Забронювати участь

Рух солідарності в Україні презентують HeForShe активісти та музиканти Лев та Дмитро Шурови, Голова офісу ООН Жінки в Україні Анастасія Дівінська, Заступник міністра зовнішніх справ України Cергій Кислиця, Арт-менеджерка Катя Тейлор. До них приєднаються українські митці,  громадські активісти, посли іноземних держав, представники державних та міжнародних організацій, які зроблять власне зобов’язання щодо досягнення гендерної рівності.

HeForShe – це глобальний рух солідарності, заснований структурою Організації Об’єднаних Націй ООН Жінки, яка зосереджує свої зусилля на досягненні ґендерної рівності та розширенні прав і можливостей жінок. Водночас, це глобальна платформа, яка залучає чоловіків та хлопців з усіх куточків світу як агентів змін, які вірять у те, що ґендерної рівності можливо досягти за нашого життя.

З моменту запуску руху, що був презентований Генеральним секретарем ООН Паном Гі Муном і Послом доброї волі Еммою Уотсон 20 вересня 2014 року, до нього приєдналися мільйони чоловіків та жінок з різних країн – глави держав, провідні вчені, керівники глобальних корпорацій, спортсмени та митці, що поділяють філософію ґендерної рівності. HeForShe згадували у соцмережах більше 2 мільярдів разів, а діяльність учасників кампанії поза межами Інтернету досягла кожного куточка земної кулі. 

Емма Уотсон, принц Гарі, Барак Обама, Джастін Трюдо, Метт Деймон, Білл Гейтс, Девід Бекхем  –  далеко не виключний перелік світових лідерів думок, які публічно заявили про свою відданість ідеям HeForShe. В Україні ж першими про свою підтримку HeForShe заявлять музиканти Дмитро та Лев Шурови.

7-8 березня ТРЦ Гулівер, Пішохідний міст та Національний художній музей будуть сяяти маджентовим кольором, який є офіційним кольором руху HeForShe. 

 

Расскажите друзьям про новость

Новое видео