11 Ноя 2021, 14:33

Havas Digital запустили pet time в мережі для допомоги пухнастим

Більшість працівників агентства Havas Digital Kyiv має домашнього вихованця. Тому креативники часто влаштовують «пет тайми». Щойно хтось один покаже фото свого котика чи собачки, усі миттю починають показувати фото своїх тварин, ніби тільки цього цілий день і чекали.

І вони вирішили придумати офіційний час, коли кожен може хвалитися своїм вихованцем. А те, який час вибрати, підказав електронний годинник — 11:11, але не AM чи PM, а 11:11 pt, тобто pet time.

Креативники вирішили щодня влаштовувати фотомарафон вихованців з новим гештеґом #11_11pt. Завдяки йому кожен дізнається, що є офіційний час для постингу котиків, собачок, кроликів та інших хвостатих друзів.

Havas Digital також пропонують кожному щодня підтримувати ініціативу #11_11pt й розповідати про неї своїм друзям і підписникам. А за кожен пост чи сторіз із вихованцем з гештеґом #11_11pt в Havas Digital Kyiv переводитиму 1 гривню Happy Paw, щоб допомогти тим пухнастим, що не мають даху. Користувачи можуть допомогти Happy Paw самостійно, переказавши кілька гривень на їхній рахунок і від себе.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео