05 Окт 2021, 10:30

Havas Creative Group Ukraine стає Havas Village Ukraine

Havas Creative Group Ukraine змінює своє бренд позиціонування і стає Havas Village Ukraine. Зміна бренду є частиною глобального процесу переформатування бізнесу групи Havas Group. Новий формат вже працює на ринках США, Великобританії, Франції, Туреччини, Австралії та інших (загалом понад 60 ринків). 

Мета Havas Village — досягати швидкого зростання бізнесу клієнтів в умовах невизначеності та стрімких змін.

Ми працюємо з глобальними компаніями або такими, що прагнуть ними стати. Сильний бренд − це імунітет від хижих торговельних мереж і прудких конкурентів. А становлення love mark − справжня броня для нього. 
Ребрендинг Havas Creative Group Ukraine та нове бренд-позиціонування Havas Village стали відповіддю на проблеми зневірених клієнтів. Ми об’єднали й тримаємо вкупі всі необхідні експертизи для створення, становлення та розвитку брендів. Ми продовжуємо залучати глобальний досвід наших колег з розвинутих ринків. В ДНК групи Havas Village закладені: Акселерація брендів, Креатив, Інновації.
Юрій Когутяк
Президент Havas Village Ukraine
Ми стали бренд-акселератором, який винаходить успішні формули для перемоги брендів в мінливому світі. 
Наразі, більшість задач, що стоять перед брендами, просто неможливо ефективно вирішити однією експертизою, магія успіху і прориву саме в правильному наборі цих експертиз та їх синергії. Часи full service повертаються, так, але все стає набагато цікавіше, адже можливостей для комунікацій зараз безліч і з кожною годиною їх стає ще більше. 
В той самий час, Клієнти потребують експертів, що досконало розбираються в їх галузі, їх споживачах та можуть запропонувати ті самі “формули акселерації” брендів. Для цього ми запустили ряд вузькоспеціалізованих практик, які додатково виступають продюсерами складних інтегрованих проєктів для наших Клієнтів в рамках Havas Village. Наразі це напрямки Health, Sport & Entertainment, Strategy, Z2Z і Havas Studio. Але про це трохи згодом!
Наталія Морозова
CEO Havas Village Ukraine

Опануйте вау-маркетинг та прокачайте креативну стратегію вашого бренда на MRKTNG марафоні від MMR та Ekonomika+.

25 червня понад 30 спікерів з Ощадбанку, Укрзалізниці, Kernel, Intertop, CHER’17, Vandog Agency та інших компаній поділяться найкращими маркетинг-практиками та креативними кейсами, які вражають весь світ.

Забронювати участь
Расскажите друзьям про новость

Новое видео