11 Июн 2021, 16:44

Група 1+1 media запускає другу хвилю програми «Елеганте стажування» в межах проєкту #забутипровік

Програма триватиме два місяці та передбачає заохочувальну стипендію і подарунки від компанії і партнерів

Група 1+1 media запускає другу хвилю програми стажування для людей елегантного віку та запрошує охочих спробувати себе в одному з 10 різних напрямків. Кандидати зможуть позмагатися за місце стажера-редактора сайту ТСН.ua, техніка-адміністратора пресцентру УНІАН, PR-фахівця, адміністратора 1+1 media school, редактора 1+1 Production, секретаря ресепшн, інспектора з кадрів, режисера монтажу телеканалу ТЕТ, фахівця із закупівель. Крім цього, свою вакансію стажування запропонувала компанія Viasat, яка цьогоріч є генеральним медійним партнером проєкту #забутипровік. Охочі зможуть поборотися за місце SMM-фахівця-стажера в команді маркетингу Viasat.

«Після підвищеного інтересу до першої хвилі стажування #забутипровік, кількість охочих долучитися до проєкту серед співробітників перевищила наші очікування! Тому цього року ми пропонуємо більшу кількість напрямків стажування і щиро віримо, що ця пригода стане корисною, надихнувши українців старшого віку впевнено рухатися до своїх мрій. Ми не ставимо собі за мету працевлаштувати стажерів, проте даємо крутий майданчик для старту чогось нового і цікавого. Хоча кейси, коли стажери з попередньої хвилі приєдналися до команди 1+1 media – є, і ми ними дуже пишаємося», – прокоментувала Ольга Мусійко, HR-директорка 1+1 media.  

Відбір охочих на програму стажування відбуватиметься на конкурсній основі та проходитиме у кілька етапів: спершу кандидати повинні відправити своє резюме та відеорезюме (або мотиваційний лист) на обрану вакансію. Обов’язковою вимогою є наявність хоча б опосередкованого бекграунду на ту чи іншу позицію. Наступний етап – це опрацювання отриманих заявок і проведення співбесід з кандидатами, які пройшли далі. Стажери-фіналісти протягом двох місяців та 20 годин на тиждень, починаючи з липня, працюватимуть у компанії, будуть залучені в корпоративне життя 1+1 media, відвідуватимуть лекції, екскурсії та майстер-класи від 1+1 media school і Відділу навчання компанії. Крім цього, кожен стажер отримуватиме заохочувальну стипендію.

«Плюси продовжують бути медійними амбасадорами теми протидії ейджизму і ми робимо багато кроків, аби в цьому напрямі відбулись істотні позитивні зміни. Уже з нетерпінням чекаємо на стажерів, які, я впевнений, своїм особистим прикладом доведуть тисячам українців старшого віку, що відмітки в паспорті – не те, що повинно рухати вперед чи зупиняти. Це – лише відмітки в паспорті. Все решта – справа бажання та цілеспрямованості. Зичу успіхів та бажаю команді проєкту нових горизонтів!», – додав генеральний директор 1+1 media Ярослав Пахольчук.

Ознайомитися з деталями програми «Елегантне стажування», а також подати свою заявку можна на офіційному сайті проєкту. Дедлайн прийому заявок – п’ятниця, 25 червня.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео