29 Май 2008, 07:13

«Гравіс» попередили за програму «Таємне життя жінок. Порно»

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення винесла попередження телекомпанії «Гравіс» за демонстрацію на каналі «Сіті» програми «Таємне життя жінок. Порно»

«Гравіс» попередили за програму «Таємне життя жінок. Порно»

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на засіданні 28 травня винесла попередження телекомпанії «Гравіс» за демонстрацію на каналі «Сіті» програми «Таємне життя жінок. Порно» 1 березня 2008 року о 18.10.
 
Підставою для застосування санкції став висновок Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі, в якому цей фільм характеризується як такий, що «спрямовано покликаний на виникнення сексуальних (еротичних) почуттів, фантазій та хвилювань», а також «може вплинути на нормальний фізичний, розумовий або моральний розвиток дітей та юнацтва».
 
Як пояснили на засіданні Нацради представники компанії,  зазначена програма є четвертим епізодом з циклу «Таємне життя жінок», яка в цілому складається з 21 епізоду. Програмна служба телеканалу перед початком трансляції в ефірі зазначеного циклу здійснила передефірний перегляд перших трьох епізодів.
 
На думку представників каналу, переглянуті епізоди цілком відповідали законодавству та мали «пізнавальний та розважально-інформаційний характер». Вони також характеризувала цей випадок як недбалість програмного директора телеканалу, до якого вжито дисциплінарних санкцій (звільнення), а також принесли свої вибачення Національній раді і глядачам.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео