16 Окт 2007, 11:47

Грановський хоче звільнитися з «Інтеру»

Грановський хоче звільнитися з «Інтеру»

Член правління телеканалу "Інтер" Володимир Грановський має наміри звільнитися із займаної посади. Про це він повідомив в інтерв’ю кореспонденту "ЕП".

"Я поки що не звільнився, проте розглядаю таку можливість. Зараз я хотів би зосередитися на своєму власному бізнесі в Лондоні, а робота на "Інтері" віднімає в мене дуже багато часу", — сказав він.

Пояснюючи причини свого звільнення, Грановський заперечив, що його наміри пов’язані із зміною редакційної політики каналу на користь певних політичних сил.

"Загальна позиція колективу "Інтеру" завжди полягала в тому, щоб бути рівновіддаленими від всіх політичних партій. І чесно кажучи, я дуже сумніваюся, щоб колектив, який зараз працює на каналі, допустив, щоб хтось керував цим в "ручному" режимі", — сказав він.

За інформацією "ЕП", Володимир Грановський за своїми обов’язками в правлінні "Інтеру" дотичний до висвітлення каналом політичних подій.

"Звісно зараз існують обставини, за яких така загроза (зміни інформаційної політики каналу на користь окремих політ сил – "ЕП") є цілком реальною. Тут не треба тішити себе якимись ілюзіями. Проте мені про це нічого не відомо. Якби щось таке дійсно сталося, думаю, мене повідомили хоча б в приватному порядку", — сказав Грановський.

Грановський повідомив, що його бізнес у Лондоні (Великобританія) пов’язаний із наданням консультаційних послуг російським та українським компаніям, які бажають вийти на світові фінансові ринки і розширювати свою присутність за кордоном.

Расскажите друзьям про новость

Новое видео